• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Glasvezel Kabel

Glasvezel kabels op rol
Lengte
Kleur
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 ST-ST 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 ST-ST 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 ST-ST 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 3 M

Glasvezel Kabel

Glasvezel kabel

Glasvezel kabel is een kabel gemaakt van zeer fijne glasvezels met een lichtafsluitende laag aan de buitenkant. De glasvezel kabel vervangt tegenwoordig op veel plekken en in veel huishoudens de gebruikelijke coax kabel voor het doorgeven van signalen voor televisie en internet. De glasvezels in de glasvezelkabel geven op zeer efficiente wijze lichtsignalen door. In plaats van stroom te geleiden, geleidt een glasvezelkabel dus licht om een signaal door te geven. Naast dat een glasvezelkabel vele malen sneller is dan een koperkabel, is de glasvezelkabel ook goedkoper om te maken en aan te leggen. Niet gek dus ook, dat de populariteit van glasvezel de afgelopen jaren zo enorm is gestegen.

Waar sluit je hem aan?

De glasvezel kabel wordt aangesloten tussen het glasvezel netwerk en het modem in de meterkast. Tussen de modem en de verschillende apparaten als televisie en computer, wordt een netwerkkabel gebruikt voor het doorgeven van het signaal.


Bij netwerkkabel.eu hebben wij zowel Glasvezel kabels met SC, ST en LC aansluitingen.