• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

COAX jack 9,5 mm metaal

COAX jack 9,5 mm metaal

Productomschrijving

0

Bekijk de volledige productomschrijving
  • 113022
  • 16 op voorraad
1,39 ​
(1,68 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,8 / 10
0meer
Productomschrijving
0
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

COAX hoek male 9,5 mm metaal
COAX hoek male 9,5 mm metaal
0
3,24 ​ (3,92 ​ incl. btw)
10 op voorraad
COAX hoek female 9.5 mm metaal
COAX hoek female 9.5 mm metaal
0
3,24 ​ (3,92 ​ incl. btw)
12 op voorraad
COAX plug 9,5 mm metaal
COAX plug 9,5 mm metaal
0
1,39 ​ (1,68 ​ incl. btw)
14 op voorraad
COAX plug 9,5 mm metaal
COAX plug 9,5 mm metaal
0
1,39 ​ (1,68 ​ incl. btw)
14 op voorraad
Kabelbinders 100mm zwart 100 stuks
Kabelbinders 100mm zwart 100 stuks
Kabelbinders van hoge kwaliteit Vlam vertragende standaard Maximale belasting : 11kg 100 stuks Lengte :...
1,99 ​ (2,41 ​ incl. btw)
9 op voorraad
TIP!
Krimptang voor gemakkelijke RJ11, RJ12 en RJ45 connectoren
Krimptang voor gemakkelijke RJ11, RJ12 en RJ45 connectoren
  • Geschikt voor: RJ45, RJ12, RJ11
  • Materiaal: Metaal
27,99 ​ (33,87 ​ incl. btw)
9 op voorraad
CAT6a modulair plug RJ45 - STP 50 stuks
CAT6a modulair plug RJ45 - STP 50 stuks
Voor deze connectoren heeft u geen speciale krimptang nodig, een gewone RJ45 krimptang werkt prima. CAT6a...
10,99 ​ (13,30 ​ incl. btw)
21 op voorraad
Combi Inbouw + opbouwdoos CAT6a 2x RJ45 RAL9003
Combi Inbouw + opbouwdoos CAT6a 2x RJ45 RAL9003
  • Kleur: Wit RAL9003
  • Afscherming: Afgeschermd
  • Categorie: Cat6a
9,99 ​ (12,09 ​ incl. btw)
23 op voorraad
Klittenband 16mm zwart 4m op rol
Klittenband 16mm zwart 4m op rol
  • Kleur: Zwart
5,49 ​ (6,64 ​ incl. btw)
14 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH zwart 15 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH zwart 15 meter
  • Lengte: 15 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
  • Kleur: Zwart
12,39 ​ (14,99 ​ incl. btw)
5 op voorraad
CAT6 Connector RJ45 met tule en hulpstuk - Unshielded 100 stuks
CAT6 Connector RJ45 met tule en hulpstuk - Unshielded 100 stuks
CAT6 Connector RJ45 met tule en hulpstuk - Unshielded 100 stuks
16,95 ​ (20,51 ​ incl. btw)
0 op voorraad
TIP!
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
59,00 ​ / 0,00 ​ 43,99 ​ (53,23 ​ incl. btw)
96 op voorraad
Desktop keystone patchpanel, 12 poorts UTP
Desktop keystone patchpanel, 12 poorts UTP
Dit keystone patchpanel bied grote flexibiliteit, omdat u de meeste typen standaard keystones kunt installeren die...
5,63 ​ (6,81 ​ incl. btw)
11 op voorraad
S/FTP CAT6a netwerkkabel stug 50M 100% koper wit
S/FTP CAT6a netwerkkabel stug 50M 100% koper wit
  • Lengte: 50 M
  • Kleur: Wit
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
57,99 ​ (70,17 ​ incl. btw)
10 op voorraad
TIP!
Cat5e U/UTP Massief LSZH 305m 100% koper CPR Dca
Cat5e U/UTP Massief LSZH 305m 100% koper CPR Dca
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
109,00 ​ / 0,00 ​ 79,00 ​ (95,59 ​ incl. btw)
96 op voorraad
Tule/Trekontlasting voor RJ45 6.3mm Oranje
Tule/Trekontlasting voor RJ45 6.3mm Oranje
Artikel Tule/Trekontlasting Soort RJ45 (8P8C) Kabelinvoer Ø 6.3mm Behuizing PVC Kleur Oranje Verpakking Zak...
0,79 ​ (0,96 ​ incl. btw)
142 op voorraad
Toolless CAT6a Extender/Junction Box volledig afgeschermd
Toolless CAT6a Extender/Junction Box volledig afgeschermd
Deze extender kan gebruikt worden voor 10-gigabit-ethernet toepassingen en ondersteund PoE+ (Power over Ethernet)....
10,99 ​ / 0,00 ​ 7,99 ​ (9,67 ​ incl. btw)
9 op voorraad
TIP!
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
59,00 ​ / 0,00 ​ 43,99 ​ (53,23 ​ incl. btw)
96 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
5,87 ​ (7,10 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Krimptang voor RJ11 en RJ12
Krimptang voor RJ11 en RJ12
Voor 6P4C en afgeschermde 6P4C modulaire connectoren (RJ11) Voor 6P6C en afgeschermde 6P6C modulaire connectoren...
4,44 ​ (5,37 ​ incl. btw)
11 op voorraad
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Patchpanel 24 poorts voor Keystones
14,99 ​ (18,14 ​ incl. btw)
9 op voorraad