• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Cat6 1.5 M platte UTP kabel wit

Cat6 1.5 M platte UTP kabel wit

Productomschrijving

Platte netwerkkabel voor een makkelijke installatie e.d. - Lengte: 1.5 m - Kleur: wit - Versie: CAT 6 (250MHz) - Afscherming: UTP - Aders: 4x2xAWG 32/7 CU - Isolatie: PVC - Buitendiameter: 1.5mm x 6mm - Lage buigradius - Eenvoudig te beschrijven - Ideaal voor thuisnetwerken - Gegoten versie...

Bekijk de volledige productomschrijving

  • U/UTP (UTP)
  • 1.5 M
  • 4 Pair (4x2), AWG32
Bekijk alle specificaties
  • 111854
  • 7 op voorraad
1,44 ​
(1,74 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
5096 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,9 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Platte netwerkkabel voor een makkelijke installatie e.d. - Lengte: 1.5 m - Kleur: wit -...meer
Productomschrijving

Platte netwerkkabel voor een makkelijke installatie e.d.

- Lengte: 1.5 m
- Kleur: wit
- Versie: CAT 6 (250MHz)
- Afscherming: UTP
- Aders: 4x2xAWG 32/7 CU
- Isolatie: PVC
- Buitendiameter: 1.5mm x 6mm
- Lage buigradius
- Eenvoudig te beschrijven
- Ideaal voor thuisnetwerken
- Gegoten versie met trekontlasting
- Met lengte aanduiding op de trekontlasting
- Met vergulde contacten
- Slim line trekontlasting, geschikt voor alle patchpaneel

Specificaties
Type Kabel: U/UTP (UTP)
Lengte: 1.5 M
Kabel: 4 Pair (4x2), AWG32
Kleur: Wit
Kern: Soepel (stranded)
Aders: CCA
Verbinding: 10/100/1000 Mbit (1 Gigabit)
Bandbreedte: 250 Mhz
Diameter Ø: 6 mm
Totaalafscherming: -
Afscherming per aderpaar: -
Buitenmantel: PVC
Categorie: Cat6
Connector 1: RJ45 (8P8C) Male
Connector 2: RJ45 (8P8C) Male
Type: Platte UTP kabel
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar C13 (female) 5 M oranje
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar C13 (female) 5 M oranje
  • Kleur: Oranje
  • Spanning: 250V
  • Stroom: 16A
8,36 ​ (10,12 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar CEE 7/4 (female) 10 M rood
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar CEE 7/4 (female) 10 M rood
  • Kleur: Rood
  • Spanning: 250V
  • Stroom: 16A
25,80 ​ (31,22 ​ incl. btw)
4 op voorraad
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar C13 (female) 3 M oranje
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar C13 (female) 3 M oranje
  • Kleur: Oranje
  • Spanning: 250V
  • Stroom: 16A
5,43 ​ (6,57 ​ incl. btw)
6 op voorraad
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar CEE 7/4 (female) 5 M wit
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar CEE 7/4 (female) 5 M wit
  • Kleur: Wit
  • Spanning: 250V
  • Stroom: 16A
15,13 ​ (18,31 ​ incl. btw)
6 op voorraad
Coaxkabel 100dB 100 meter wit
Coaxkabel 100dB 100 meter wit
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Wit
19,82 ​ (23,98 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Platte telefoonkabel 4 aderig wit 100 meter
Platte telefoonkabel 4 aderig wit 100 meter
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Wit
9,52 ​ (11,52 ​ incl. btw)
5 op voorraad
Cat6 2 M platte UTP kabel wit
Cat6 2 M platte UTP kabel wit
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG32
1,59 ​ (1,92 ​ incl. btw)
29 op voorraad
Cat6 1 M platte UTP kabel wit
Cat6 1 M platte UTP kabel wit
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG32
1,23 ​ (1,49 ​ incl. btw)
22 op voorraad
Cat6 0.5 M platte UTP kabel wit
Cat6 0.5 M platte UTP kabel wit
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 0.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG32
1,08 ​ (1,31 ​ incl. btw)
14 op voorraad
UTP CAT6 netwerk kabel soepel 305M 100% koper
UTP CAT6 netwerk kabel soepel 305M 100% koper
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: UTP kabel
119,00 ​ (143,99 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat6 5 M platte UTP kabel wit
Cat6 5 M platte UTP kabel wit
  • Lengte: 5 M
  • Kleur: Wit
  • Type: Platte UTP kabel
2,70 ​ (3,27 ​ incl. btw)
4 op voorraad
Cat6 3 M platte UTP kabel wit
Cat6 3 M platte UTP kabel wit
  • Lengte: 3 M
  • Kleur: Wit
  • Type: Platte UTP kabel
1,95 ​ (2,36 ​ incl. btw)
16 op voorraad
Cat7 S/FTP soepel LSZH 100M zwart 100% koper
Cat7 S/FTP soepel LSZH 100M zwart 100% koper
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Zwart
  • Type: SFTP kabel
99,00 ​ (119,79 ​ incl. btw)
0 op voorraad
High Quality 4K HDMI 2.0 kabel met ethernet 2M
High Quality 4K HDMI 2.0 kabel met ethernet 2M
  • Lengte: 2 M
  • Kleur: Blauw, Zwart
13,99 ​ (16,93 ​ incl. btw)
12 op voorraad
UTP Cat6 1.5m zwart LSZH - 100% koper
UTP Cat6 1.5m zwart LSZH - 100% koper
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
1,64 ​ (1,98 ​ incl. btw)
18 op voorraad
Cat 6A S/FTP netwerkkabel op mobiele haspel 60 Meter
Cat 6A S/FTP netwerkkabel op mobiele haspel 60 Meter
  • Kleur: Oranje
  • Type: SFTP kabel
149,00 ​ (180,29 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 7.5 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 7.5 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 7 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
9,18 ​ (11,11 ​ incl. btw)
10 op voorraad
U/UTP CAT6 netwerk kabel soepel 500m 100% koper grijs
U/UTP CAT6 netwerk kabel soepel 500m 100% koper grijs
  • Lengte: 500 M
  • Kleur: Grijs
274,71 ​ (332,40 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat5e U/UTP Kabel Soepel AWG24 PVC Blauw 500m 100% koper
Cat5e U/UTP Kabel Soepel AWG24 PVC Blauw 500m 100% koper
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 500 M
  • Kleur: Blauw
221,33 ​ (267,81 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,06 ​ (7,33 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
5,84 ​ (7,07 ​ incl. btw)
1 op voorraad