• Lorem ipsum
Digitus Reeds geassembleerde, 150 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 150 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 164,22
(€198,71 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 100 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 100 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 122,63
(€148,38 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 150 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 150 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 1.094,66
(€1.324,54 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 50 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 50 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 91,75
(€111,02 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 30 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 30 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 77,32
(€93,56 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 100 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 100 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 744,10
(€900,36 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 75 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 75 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 107,20
(€129,71 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 75 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 75 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 578,42
(€699,89 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 30 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 30 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 274,24
(€331,83 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 50 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 50 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 12 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 421,58
(€510,11 Incl. btw)
Niet gevonden wat je zocht?
We helpen je graag!