• Lorem ipsum
Digitus Reeds geassembleerde,  100 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 100 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 103,11
(€124,76 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde,  150 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 150 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 135,32
(€163,74 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde,  30 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 30 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 60,94
(€73,74 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 30 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 30 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 184,10
(€222,76 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 150 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 150 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 548,61
(€663,82 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde,  75 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 75 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 87,69
(€106,10 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 75 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 75 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 364,01
(€440,45 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 50 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 50 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 265,00
(€320,65 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde,  50 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 50 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OS2, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 71,13
(€86,07 Incl. btw)
Digitus Reeds geassembleerde, 100 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Reeds geassembleerde, 100 M universele breakout glasvezelkabel, multimode OM4, 8 vezels, LC/UPC - LC/UPC
Deze reeds geassembleerde breakout-glasvezelkabel is ideaal voor installaties die een uiterst robuust en betrouwbaar glasvezelkabelontwerp met maximale mechanische bescherming nodig hebben.
€ 475,88
(€575,81 Incl. btw)
Niet gevonden wat je zocht?
We helpen je graag!