• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 15 M

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 15 M

Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 SC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Multimode (OM4)
Bekijk alle specificaties
  • 112210
  • 0 op voorraad
24,28 ​
(29,38 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Glasvezelkabel duplex OM4 SC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4...meer
Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 SC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Type Kabel: Multimode (OM4)
Kleur: Roze, Violet
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Lengte: 15 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,26 ​ (7,57 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,58 ​ (9,17 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
9,90 ​ (11,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,56 ​ (13,99 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ (17,96 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Aanbieding
S/FTP CAT7 soepel 50M 100% koper wit
S/FTP CAT7 soepel 50M 100% koper wit
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 50 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
49,00 ​ 39,99 ​ (48,39 ​ incl. btw)
2 op voorraad
LogiLink schroevendraaier set
LogiLink schroevendraaier set
Schroevendraaierkoppen van staal voor precisiewerk Duurzaam polypropyleen handvat Incl. transportdoos
7,95 ​ (9,62 ​ incl. btw)
4 op voorraad
WIHA SoftFinish Electric slimFix SL/PH Schroevendraaierset
WIHA SoftFinish Electric slimFix SL/PH Schroevendraaierset
Schacht: Hoogwaardig chroom-vanadium-molybdeenstaal, doorgehard, gezwart. Direct op de schacht aangespoten isolatie....
37,29 ​ (45,12 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Proflex Stalen Trekveer 30m
Proflex Stalen Trekveer 30m
  • Lengte: 30 M
  • Materiaal: Metaal
  • Kopvorm: Trekoog
38,57 ​ (46,67 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Jokari Sensor Mini
Jokari Sensor Mini
Automatische striptang die zeer geschikt is voor het strippen van diverse types meeraderig halogeenvrijesensorkabel...
64,99 ​ (78,64 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar C13 haaks (female) 1.5 M
Stroomkabel CEE 7/7 haaks (male) naar C13 haaks (female) 1.5 M
  • Kleur: Zwart
  • Spanning: 250V
  • Stroom: 16A
2,37 ​ (2,87 ​ incl. btw)
6 op voorraad