• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 0.5 M

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 0.5 M

Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 SC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Multimode (OM4)
Bekijk alle specificaties
  • 112214
  • 2 op voorraad
5,87 ​
(7,10 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
5096 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,9 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Glasvezelkabel duplex OM4 SC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4...meer
Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 SC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Type Kabel: Multimode (OM4)
Kleur: Roze, Violet
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Lengte: 0.5 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,26 ​ (7,57 ​ incl. btw)
6 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,58 ​ (9,17 ​ incl. btw)
5 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
9,90 ​ (11,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,56 ​ (13,99 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ (17,96 ​ incl. btw)
5 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 0.25M Blauw
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 0.25M Blauw
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
7,89 ​ (9,55 ​ incl. btw)
3 op voorraad
CAT6a U/UTP LSZH zwart 0.25 meter
CAT6a U/UTP LSZH zwart 0.25 meter
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
1,32 ​ (1,60 ​ incl. btw)
21 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Groen 0.25 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Groen 0.25 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
1,76 ​ (2,13 ​ incl. btw)
23 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,06 ​ (7,33 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH zwart 0.25 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH zwart 0.25 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
1,24 ​ (1,50 ​ incl. btw)
72 op voorraad
Klittenband 19mm rood 5m op rol
Klittenband 19mm rood 5m op rol
  • Kleur: Rood
7,00 ​ (8,47 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Klittenband 19mm blauw 5m op rol
Klittenband 19mm blauw 5m op rol
  • Kleur: Blauw
7,00 ​ (8,47 ​ incl. btw)
8 op voorraad
Klittenband 19mm wit 5m op rol
Klittenband 19mm wit 5m op rol
  • Kleur: Wit
7,00 ​ (8,47 ​ incl. btw)
4 op voorraad
Cat6-utp-kabel-grijs
Cat6 0.25M grijs UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
0,90 ​ (1,09 ​ incl. btw)
247 op voorraad
SFTP CAT7 1000MHz netwerkkabel stug 100M koper halogeenvrij
SFTP CAT7 1000MHz netwerkkabel stug 100M koper halogeenvrij
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 100 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG23
80,00 ​ (96,80 ​ incl. btw)
4 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
Netwerk toolset - professioneel
Netwerk toolset - professioneel
Professionele netwerk set bestaande uit: 1 x RJ11, RJ12 en RJ45 multifunctionele krimptang 1 x kabelstripper...
59,30 ​ / 0,00 ​ 36,99 ​ (44,76 ​ incl. btw)
33 op voorraad
UTP CAT6a netwerk kabel stug 100M 100% koper blauw
UTP CAT6a netwerk kabel stug 100M 100% koper blauw
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Blauw
  • Type: UTP kabel
82,99 ​ (100,42 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Inbouwdoos wit CAT6 2x RJ45 afgeschermd LSA RAL 9010
Inbouwdoos wit CAT6 2x RJ45 afgeschermd LSA RAL 9010
  • Kleur: Wit RAL 9010
  • Categorie: Cat6
  • Aantal ingangen: 2x RJ45
7,63 ​ (9,23 ​ incl. btw)
46 op voorraad
Desktop keystone patchpanel, 12 poorts UTP
Desktop keystone patchpanel, 12 poorts UTP
Dit keystone patchpanel bied grote flexibiliteit, omdat u de meeste typen standaard keystones kunt installeren die...
5,63 ​ (6,81 ​ incl. btw)
26 op voorraad
CAT6 Connector RJ45 - UTP 10 stuks voor soepele en stugge kabel
CAT6 Connector RJ45 - UTP 10 stuks voor soepele en stugge kabel
  • Geschikt voor: Zowel stug als soepele kern
  • Afscherming: UTP
  • AWG: 23-26
4,99 ​ (6,04 ​ incl. btw)
99 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
UTP CAT6 stug LSZH 100M 100% Koper CPR Dca
UTP CAT6 stug LSZH 100M 100% Koper CPR Dca
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 100 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG23
46,99 ​ / 0,00 ​ 39,99 ​ (48,39 ​ incl. btw)
11 op voorraad
Kooimoeren en ringetjes, M6, set van 20 stuks
Kooimoeren en ringetjes, M6, set van 20 stuks
Kooimoeren en ringetjes, M6, set van 20 stuks Gewicht : 200g Geschikt om 19'' accessoires op te hangen in...
4,99 ​ (6,04 ​ incl. btw)
43 op voorraad
Cat5e 0.25M paars UTP kabel
Cat5e 0.25M paars UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
0,53 ​ (0,64 ​ incl. btw)
181 op voorraad