• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 ST-ST 20 M

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 ST-ST 20 M

Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 ST/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Multimode (OM4)
Bekijk alle specificaties
  • 112248
  • 2 op voorraad
30,80 ​
(37,27 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Glasvezelkabel duplex OM4 ST/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4...meer
Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 ST/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Type Kabel: Multimode (OM4)
Kleur: Roze, Violet
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Lengte: 20 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,26 ​ (7,57 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,58 ​ (9,17 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
9,90 ​ (11,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,56 ​ (13,99 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ (17,96 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Onze keuze
UTP CAT5e netwerkkabel stug 50M
UTP CAT5e netwerkkabel stug 50M
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 50 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2) AWG 24
10,49 ​ (12,69 ​ incl. btw)
42 op voorraad
Cat6a U/UTP LSZH grijs 3 meter
Cat6a U/UTP LSZH grijs 3 meter
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 3 M
  • Kleur: Grijs
4,29 ​ (5,19 ​ incl. btw)
40 op voorraad
Cat6a U/UTP LSZH wit  3 meter
Cat6a U/UTP LSZH wit 3 meter
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 3 M
  • Kleur: Wit
4,29 ​ (5,19 ​ incl. btw)
23 op voorraad
Krimptang Cat7 / Cat6A 8P8C (RJ45) shielded connector
Krimptang Cat7 / Cat6A 8P8C (RJ45) shielded connector
Krimptang voor Cat7 / Cat6A 8P8C (RJ45) shielded connector. Speciaal geschikt voor deze afgeschermde Cat7 RJ45...
29,00 ​ (35,09 ​ incl. btw)
9 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 305 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
59,00 ​ 43,99 ​ (53,23 ​ incl. btw)
63 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
8,50 ​ (10,29 ​ incl. btw)
5 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 20 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 20 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
31,18 ​ (37,73 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Plastic krimptang voor RJ10, RJ11, RJ12 en RJ45
Plastic krimptang voor RJ10, RJ11, RJ12 en RJ45
  • Geschikt voor: RJ45, RJ12, RJ11, RJ10
  • Materiaal: Plastic
  • Gewicht: 192 gram
7,18 ​ (8,69 ​ incl. btw)
12 op voorraad