• Lorem ipsum
€ 9,34 € 7,94
( € 9,60 Incl. btw)
op voorraad
Levertijd 3 werkdagen

Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz Lees meer

  • Laagste prijsgarantie!
  • Verzending vanaf slechts € 4,95
  • Betaal achteraf na 14 dagen
  • 2 jaar garantie op je aankoop
Kiyoh9.0
Wij scoren een 9.0 uit 7118 reviews
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 Reviews
Glasvezelkabel LC-SC OM3 1M
Glasvezelkabel LC-SC OM3 1M
€ 9,34 € 7,94
( € 9,60 Incl. btw)
Levertijd 3 werkdagen