• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel LC-SC OM3 7,5

Glasvezelkabel LC-SC OM3 7,5

Productomschrijving

Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Aqua/Blauw, Blauw
Bekijk alle specificaties
  • 1195787
  • 0 op voorraad
13,23 ​
(16,01 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen...meer
Productomschrijving
Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi
Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Kleur: Aqua/Blauw, Blauw
Vorm: Duplex
Connector 1: LC
Type Kabel: Multimode (OM3)
Kleur Buitenmantel: Oranje
Insertion Loss: &lt. 0,20 dB
Return Loss: 28 dB
Testmethode: Individueel getest
Testrapport: Ja
Connector 2: SC
Lengte: 7 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,62 ​ (10,43 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
9,20 ​ (11,13 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
10,16 ​ (12,29 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
11,92 ​ (14,42 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
15,00 ​ (18,15 ​ incl. btw)
0 op voorraad
CAT6 patch panel 8-poorts STP 0,5U grijs
CAT6 patch panel 8-poorts STP 0,5U grijs
Deze patch panels zijn een kosteneffectieve en flexibele oplossing voor kleinere netwerken of netwerkextensies.
19,99 ​ (24,19 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Cat6 STP koppelstuk slim Toolless
Cat6 STP koppelstuk slim Toolless
  • Afscherming: STP
  • Type: Cat6
6,89 ​ (8,34 ​ incl. btw)
12 op voorraad
CAT5e T-adapter / splitter 1 x RJ45 naar 2 x RJ45
CAT5e T-adapter / splitter 1 x RJ45 naar 2 x RJ45
Modular RJ45 T adapter is used for converting one single 4-pair connection into two 4-pair connections, no matter...
4,29 ​ (5,19 ​ incl. btw)
29 op voorraad
16 Poorts Gigabit Switch 10/100/1000 Mbps
16 Poorts Gigabit Switch 10/100/1000 Mbps
  • Kleur: Zwart
  • Categorie: CAT5e, CAT6, CAT6a, CAT7, CAT8
  • Aantal ingangen: 16 x RJ45
63,99 ​ (77,43 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Cat6A 12-poorts patchpaneel RAL 7035
Cat6A 12-poorts patchpaneel RAL 7035
  • Kleur: Grijs
  • Aantal ingangen: 12 x RJ45
  • Kabel ingang: Horizontaal
37,95 ​ (45,92 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Combi Inbouw + opbouwdoos wit CAT6a 2x RJ45 afgeschermd LSA 3.5 cm diep
Combi Inbouw + opbouwdoos wit CAT6a 2x RJ45 afgeschermd LSA 3.5 cm...
  • Kleur: Wit RAL9010
  • Afscherming: Afgeschermd
  • Categorie: Cat6a
10,43 ​ (12,62 ​ incl. btw)
38 op voorraad
Aanbieding
8 Poorts Gigabit Switch 10/100/1000 Mbps
8 Poorts Gigabit Switch 10/100/1000 Mbps
  • Kleur: Grijs
  • Categorie: CAT5e, CAT6, CAT6a, CAT7, CAT8
  • Aantal ingangen: 8x RJ45
48,39 ​ 29,99 ​ (36,29 ​ incl. btw)
13 op voorraad
CAT6 Junction Box volledig afgeschermd
CAT6 Junction Box volledig afgeschermd
Aansluitingen d.m.v. LSA strookjes Volledig afgeschermd Cat6 Trekontlasting
3,19 ​ (3,86 ​ incl. btw)
53 op voorraad