• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel LC-ST OM3 20m

Glasvezelkabel LC-ST OM3 20m

Productomschrijving

Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Aqua/Blauw, Blauw
Bekijk alle specificaties
  • 1195799
  • 0 op voorraad
23,61 ​
(28,57 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen...meer
Productomschrijving
Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi
Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Kleur: Aqua/Blauw, Blauw
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Connector 1: LC
Type Kabel: Multimode (OM3)
Kleur Buitenmantel: Oranje
Insertion Loss: &lt. 0,20 dB
Return Loss: 28 dB
Testmethode: Individueel getest
Testrapport: Ja
Lengte: 20 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,62 ​ (10,43 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
9,20 ​ (11,13 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
10,16 ​ (12,29 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
11,92 ​ (14,42 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
15,00 ​ (18,15 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Onze keuze
UTP CAT6 netwerkkabel stug 50M
UTP CAT6 netwerkkabel stug 50M
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 50 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG23
14,99 ​ (18,14 ​ incl. btw)
5 op voorraad
S/FTP CAT6 netwerkkabel stug 100M CCA wit
S/FTP CAT6 netwerkkabel stug 100M CCA wit
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Wit
44,78 ​ (54,18 ​ incl. btw)
7 op voorraad
S/FTP CAT6 netwerkkabel stug 50M CCA wit
S/FTP CAT6 netwerkkabel stug 50M CCA wit
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 50 M
  • Kleur: Wit
23,78 ​ (28,77 ​ incl. btw)
8 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
Cat5e U/UTP Massief LSZH 305m 100% koper CPR Dca
Cat5e U/UTP Massief LSZH 305m 100% koper CPR Dca
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 305 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
99,00 ​ 79,00 ​ (95,59 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat5e verlengkabel Zwart F/UTP 3M
Cat5e verlengkabel Zwart F/UTP 3M
  • Type Kabel: F/UTP (FTP)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
6,21 ​ (7,51 ​ incl. btw)
22 op voorraad
Cat5e verlengkabel Zwart F/UTP 1M
Cat5e verlengkabel Zwart F/UTP 1M
  • Type Kabel: F/UTP (FTP)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
4,41 ​ (5,34 ​ incl. btw)
5 op voorraad
U/FTP CAT6a netwerk kabel stug 305M  LSZH 100% koper wit
U/FTP CAT6a netwerk kabel stug 305M LSZH 100% koper wit
  • Lengte: 305 M
  • Type: FTP kabel
209,00 ​ (252,89 ​ incl. btw)
1 op voorraad
U/UTP CAT5e buitenkabel soepel 100M
U/UTP CAT5e buitenkabel soepel 100M
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Zwart
27,12 ​ (32,82 ​ incl. btw)
8 op voorraad
F/UTP CAT5e buitenkabel stug 100M CCA
F/UTP CAT5e buitenkabel stug 100M CCA
  • Type Kabel: F/UTP (FTP)
  • Lengte: 100 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
30,00 ​ (36,30 ​ incl. btw)
9 op voorraad