• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

HAAKSE 270HIGH SPEED HDMI KABEL MET ETHERNET 5 METER

HAAKSE 270HIGH SPEED HDMI KABEL MET ETHERNET 5 METER

Productomschrijving

OMSCHRIJVING HAAKSE 270° HIGH SPEED HDMI KABEL MET ETHERNET 5 METER   Haakse 270° Vergulde High Speed HDMI kabel met ethernet is de nieuwste HDMI standaard en ondersteund de volgende HDMI features: - HDCP conform - Internet via HDMI (HEC) - Audio Return Channel (ARC) - 3D...

Bekijk de volledige productomschrijving

  • Zwart
  • 5 M
Bekijk alle specificaties
  • 110228
  • 0 op voorraad
14,96 ​
(18,10 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5161 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,1 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
OMSCHRIJVING HAAKSE 270° HIGH SPEED HDMI KABEL MET ETHERNET 5 METER   Haakse...meer
Productomschrijving

OMSCHRIJVING HAAKSE 270° HIGH SPEED HDMI KABEL MET ETHERNET 5 METER

 

Haakse 270° Vergulde High Speed HDMI kabel met ethernet is de nieuwste HDMI
standaard en ondersteund de volgende HDMI features:
- HDCP conform
- Internet via HDMI (HEC)
- Audio Return Channel (ARC)
- 3D support met een resolutie tot 1080p
- 4 keer hogere resolutie dan 1080p (max. 4096x2160 bij 24Hz)
- Supports more color spaces as DSC and sYCC601
- Deep Color
- x.v. Color

HDMI Kabel lengte 500 cm
Diameter HDMI Kabel 6 mm
Kabeldoorsnede AWG 30
Max. resolutie 4096x2160
3D support ja
ARC ja
HEC ja
HDCP a
Plug 1A - Recht
Plug 2A - Haaks 270° 
Contacten Verguld

Specificaties
Kleur: Zwart
Lengte: 5 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
28 nov. 2017

Goede kwaliteit en prijs.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

HDMI kabel high speed met ethernet 1 meter haaks 270
HDMI kabel high speed met ethernet 1 meter haaks 270
  • Lengte: 1 M
7,41 ​ (8,97 ​ incl. btw)
18 op voorraad
HDMI kabel high speed met ethernet 1.5 meter haaks 270
HDMI kabel high speed met ethernet 1.5 meter haaks 270
  • Kleur: Zwart
  • Lengte: 1.5 M
8,06 ​ (9,75 ​ incl. btw)
0 op voorraad
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 1.5 meter
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 1.5 meter
  • Kleur: Zwart
  • Lengte: 1.5 M
3,86 ​ (4,67 ​ incl. btw)
8 op voorraad
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 1.8 meter
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 1.8 meter
  • Kleur: Zwart
6,90 ​ (8,35 ​ incl. btw)
0 op voorraad
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 15 meter
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 15 meter
  • Kleur: Zwart
  • Lengte: 15 M
53,24 ​ (64,42 ​ incl. btw)
4 op voorraad
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 20 meter
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 20 meter
  • Kleur: Zwart
67,76 ​ (81,99 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat5e 1 M Zwart UTP-kabel 2 x haaks
Cat5e 1 M Zwart UTP-kabel 2 x haaks
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
0,78 ​ (0,94 ​ incl. btw)
25 op voorraad
Premium High Speed ​​HDMI ™ -kabel met ethernet verguld 5M
Premium High Speed ​​HDMI ™ -kabel met ethernet verguld 5M
  • Lengte: 5 M
  • Kleur: Zwart
18,38 ​ (22,24 ​ incl. btw)
5 op voorraad
HDMI kabel high speed met ethernet 1.5 meter haaks 270
HDMI kabel high speed met ethernet 1.5 meter haaks 270
  • Kleur: Zwart
  • Lengte: 1.5 M
8,06 ​ (9,75 ​ incl. btw)
0 op voorraad
High Speed HDMI Kabel met ethernet 5 meter
High Speed HDMI Kabel met ethernet 5 meter
Koperen geleider en dubbele afscherming voor een heldere signaalkwaliteit. High-speed HDMI™ voor 3D en Ultra...
50,53 ​ (61,14 ​ incl. btw)
0 op voorraad
CAT6a Connector met hulpstuk RJ45 - STP 10 stuks voor soepele en stugge kabel
CAT6a Connector met hulpstuk RJ45 - STP 10 stuks voor soepele en...
  • Geschikt voor: Zowel stug als soepele kern
  • Afscherming: STP
  • AWG: 24-26
5,65 ​ (6,84 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
SFTP CAT6a netwerk kabel soepel 305M 100% koper grijs
SFTP CAT6a netwerk kabel soepel 305M 100% koper grijs
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
277,09 ​ / 0,00 ​ 189,00 ​ (228,69 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 20 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 20 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
30,78 ​ (37,24 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Opbouwdoos CAT6 1x RJ45 UTP
Opbouwdoos CAT6 1x RJ45 UTP
  • Kleur: Wit RAL9010
  • Categorie: Cat6
  • Aantal ingangen: 1xRJ45
2,88 ​ (3,48 ​ incl. btw)
40 op voorraad
Cat5e 0.5 meter Zwart UTP-kabel 1 x haaks
Cat5e 0.5 meter Zwart UTP-kabel 1 x haaks
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 0.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
0,63 ​ (0,76 ​ incl. btw)
20 op voorraad
Cat5e 1 meter Zwart UTP-kabel 1 x haaks
Cat5e 1 meter Zwart UTP-kabel 1 x haaks
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
0,78 ​ (0,94 ​ incl. btw)
39 op voorraad