• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m

Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m

Productomschrijving

Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Aqua, Blauw
Bekijk alle specificaties
  • 1195754
  • 0 op voorraad
15,00 ​
(18,15 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen...meer
Productomschrijving
Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi
Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Kleur: Aqua, Blauw
Vorm: Duplex
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Type Kabel: Multimode (OM3)
Return Loss: 28 dB
Testmethode: Individueel getest
Testrapport: Ja
Kleur Buitenmantel: Blauw/Aqua
Insertion Loss: &lt. 0,15 dB
Lengte: 7 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,62 ​ (10,43 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
9,20 ​ (11,13 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
10,16 ​ (12,29 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
11,92 ​ (14,42 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 10m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 10m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
16,15 ​ (19,54 ​ incl. btw)
0 op voorraad
CAT6 Connector RJ45 - UTP 10 stuks voor stugge kabel
CAT6 Connector RJ45 - UTP 10 stuks voor stugge kabel
  • Geschikt voor: Stugge kern
  • Afscherming: UTP
  • AWG: 23
3,29 ​ (3,98 ​ incl. btw)
46 op voorraad
Keystone patchpanel, 24 poorts SNAP IN RAL9005
Keystone patchpanel, 24 poorts SNAP IN RAL9005
  • Kleur: Zwart
12,50 ​ (15,13 ​ incl. btw)
7 op voorraad
CAT6 STP Keystone RJ45 afgeschermd
CAT6 STP Keystone RJ45 afgeschermd
Getest voor Cat 6 50µ vergulde connectors Installatie d.m.v. LSA punch down tool kleurcodering EIA/TIA 568 A & B...
2,85 ​ (3,45 ​ incl. btw)
30 op voorraad
SFTP CAT6 netwerk kabel stug 305M
SFTP CAT6 netwerk kabel stug 305M
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
129,00 ​ (156,09 ​ incl. btw)
4 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 0.25 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 0.25 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
1,24 ​ (1,50 ​ incl. btw)
31 op voorraad
RJ45 Tule Grijs 10 stuks
RJ45 Tule Grijs 10 stuks
  • Kleur: Grijs
1,50 ​ (1,82 ​ incl. btw)
39 op voorraad
CAT6a keystone RJ45 STP
CAT6a keystone RJ45 STP
  • Categorie: Cat6a
  • Afscherming: STP
4,49 ​ (5,43 ​ incl. btw)
42 op voorraad
S/FTP CAT6 netwerkkabel stug 305M CCA wit
S/FTP CAT6 netwerkkabel stug 305M CCA wit
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Wit
119,99 ​ (145,19 ​ incl. btw)
2 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 2M Wit
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 2M Wit
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
14,20 ​ (17,18 ​ incl. btw)
0 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 1M Wit
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 1M Wit
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1 M
  • Kleur: Wit
11,48 ​ (13,89 ​ incl. btw)
10 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 2M Blauw
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 2M Blauw
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
14,20 ​ (17,18 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ (17,96 ​ incl. btw)
1 op voorraad
CAT6 STP Keystone RJ45 afgeschermd
CAT6 STP Keystone RJ45 afgeschermd
Getest voor Cat 6 50µ vergulde connectors Installatie d.m.v. LSA punch down tool kleurcodering EIA/TIA 568 A & B...
2,85 ​ (3,45 ​ incl. btw)
30 op voorraad
Toolless Keystone Jack CAT 6a 500MHz RJ45 STP SNAP-IN Shielded
Toolless Keystone Jack CAT 6a 500MHz RJ45 STP SNAP-IN Shielded
Keystone Jack CAT 6a 500MHz RJ45, Toolless, STP, SNAP-IN; Shielded. Let op! Dit artikel past niet in de meeste...
5,10 ​ (6,17 ​ incl. btw)
29 op voorraad
SFTP CAT6 netwerk kabel stug 305M
SFTP CAT6 netwerk kabel stug 305M
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
129,00 ​ (156,09 ​ incl. btw)
4 op voorraad