Alleen dit Pinksterweekend 15% korting op het gehele assortiment
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 20 M

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 20 M

Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Multimode (OM4)
Bekijk alle specificaties
  • 112176
  • 0 op voorraad
30,98 ​   26,33 ​
Je bespaart 15% Je bespaart € 4,65 ​
(31,86 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Glasvezelkabel duplex OM4 LC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4...meer
Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Type Kabel: Multimode (OM4)
Kleur: Roze, Violet
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Lengte: 20 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Aanbieding
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,26 ​ 5,32 ​ (6,44 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Aanbieding
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ 5,47 ​ (6,62 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,58 ​ 6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
9,90 ​ 8,42 ​ (10,19 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,56 ​ 9,83 ​ (11,89 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ 12,61 ​ (15,26 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Aanbieding
Glasvezelkabel LC-SC OM3 20m
Glasvezelkabel LC-SC OM3 20m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua/Blauw Blauw
23,05 ​ 19,59 ​ (23,70 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Patchpaneel voor Keystonejack 10 poorten 10 inch Zwart
Patchpaneel voor Keystonejack 10 poorten 10 inch Zwart
Geschikt voor montage in 10'' racks Ruimte voor 10 keystone jacks 1.2 - 1.5mm staal Kleur :...
7,99 ​ 6,79 ​ (8,22 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
UTP CAT5e netwerk kabel stug 100% Koper - Per meter
UTP CAT5e netwerk kabel stug 100% Koper - Per meter
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Grijs
0,59 ​ 0,50 ​ (0,61 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
UTP CAT6 netwerkkabel stug 50M
UTP CAT6 netwerkkabel stug 50M
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 50 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG23
14,99 ​ 12,74 ​ (15,42 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
8U wand server rack 494x400x360mm (BxDxH)
8U wand server rack 494x400x360mm (BxDxH)
  • Kleur: Zwart
  • Hoogte: 8U
69,99 ​ 59,49 ​ (71,98 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
22U serverkast met glazen voordeur (BxDxH) 600x1000x1166mm
22U serverkast met glazen voordeur (BxDxH) 600x1000x1166mm
SERVERKAST SUPER SALE! Tijdelijk zeer scherpe aanbiedingen op een aantal van onze serverkasten. Kijk voor meer...
379,99 ​ 322,99 ​ (390,82 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Glasvezelkabel LC-SC OM3 1M
Glasvezelkabel LC-SC OM3 1M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua/Blauw Blauw
8,64 ​ 7,34 ​ (8,88 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 10 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 10 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 10 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
11,75 ​ 9,99 ​ (12,09 ​ incl. btw)
4 op voorraad
Aanbieding
Set steunpanelen, geschikt voor 1000mm diepe serverkasten
Set steunpanelen, geschikt voor 1000mm diepe serverkasten
  • Kleur: Zwart
13,99 ​ 11,89 ​ (14,39 ​ incl. btw)
2 op voorraad