• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 2 M

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 2 M

Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Multimode (OM4)
Bekijk alle specificaties
  • 112182
  • 7 op voorraad
7,38 ​
(8,93 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Glasvezelkabel duplex OM4 LC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4...meer
Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Type Kabel: Multimode (OM4)
Kleur: Roze, Violet
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Lengte: 2 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,26 ​ (7,57 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,58 ​ (9,17 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
9,90 ​ (11,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,56 ​ (13,99 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ (17,96 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Onze keuze
Glasvezel inbouwdoos faceplate 2-voudig
Glasvezel inbouwdoos faceplate 2-voudig
Glasvezel inbouwdoos faceplate met 2 LC-Duplex adapters voor een veilige verbinding van LC-Duplex patchkabels....
7,99 ​ (9,67 ​ incl. btw)
6 op voorraad
CAT6 Connector RJ45 - UTP 100 stuks voor stugge kabel
CAT6 Connector RJ45 - UTP 100 stuks voor stugge kabel
  • Geschikt voor: Stugge kern
  • Afscherming: UTP
  • AWG: 23
12,99 ​ (15,72 ​ incl. btw)
25 op voorraad
CAT6a Connector RJ45 - UTP 50 stuks voor soepele en stugge kabel
CAT6a Connector RJ45 - UTP 50 stuks voor soepele en stugge kabel
  • Geschikt voor: Zowel stug als soepele kern
  • Afscherming: UTP
  • AWG: Zie omschrijving
9,99 ​ (12,09 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Cat6 STP koppelstuk slim Toolless
Cat6 STP koppelstuk slim Toolless
  • Afscherming: STP
  • Type: Cat6
6,89 ​ (8,34 ​ incl. btw)
4 op voorraad
CAT6 RJ45 UTP koppelstuk zwart
CAT6 RJ45 UTP koppelstuk zwart
2x RJ45 ingangen CAT6 unshielded Plastic behuizing Kleur : Zwart Gewicht : 40g
1,95 ​ (2,36 ​ incl. btw)
70 op voorraad
Aanbieding
Easy krimptang voor RJ11, RJ12 en RJ45
Easy krimptang voor RJ11, RJ12 en RJ45
Easy krimptang voor RJ11, RJ12 en RJ45 connectoren. Met deze krimptang kunt u eenvoudig een connector aan een kabel...
14,99 ​ 8,99 ​ (10,88 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Onze keuze
S/FTP CAT8.2 netwerk kabel stug 100% koper - Per meter
S/FTP CAT8.2 netwerk kabel stug 100% koper - Per meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG22
  • Kleur: Geel
3,49 ​ (4,22 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Onze keuze
CAT6 24 poorts patchpanel met backbar
CAT6 24 poorts patchpanel met backbar
  • Kleur: Zwart
  • Categorie: Cat6
  • Aantal ingangen: 24 x RJ45
44,99 ​ (54,44 ​ incl. btw)
0 op voorraad
UTP CAT6 kabel stug 100% koper - Per meter
UTP CAT6 kabel stug 100% koper - Per meter
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG23
  • Kleur: Grijs
0,69 ​ (0,83 ​ incl. btw)
0 op voorraad