• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Cat5e 0.5M Geel UTP kabel

Cat5e 0.5M Geel UTP kabel

Productomschrijving

Niet afgeschermde netwerkkabel voor CAT 5e installaties. 2 x RJ45 plug. Toepassingen: 10BaseT, 100BaseTX, GigaBit Ethernet.

Bekijk de volledige productomschrijving

  • 4 Pair (4x2), AWG24
  • 0.5 M
  • Geel
Bekijk alle specificaties
  • 110702
  • 200 op voorraad
0,58 ​
(0,70 ​ incl. btw)

Ontvang een offerte
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,8 / 10
Niet afgeschermde netwerkkabel voor CAT 5e installaties. 2 x RJ45 plug. Toepassingen: 10BaseT,...meer
Productomschrijving
Niet afgeschermde netwerkkabel voor CAT 5e installaties. 2 x RJ45 plug. Toepassingen: 10BaseT, 100BaseTX, GigaBit Ethernet.
Specificaties
Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
Lengte: 0.5 M
Kleur: Geel
Type Kabel: U/UTP (UTP)
Aders: CCA
Verbinding: 10/100/1000 Mbit (1 Gigabit)
Bandbreedte: 100 Mhz
Buitenmantel: PVC
Categorie: Cat5e
Connector 1: RJ45 (8P8C) Male
Connector 2: RJ45 (8P8C) Male
Tules (Kappen): Aangegoten
Clipbescherming (Snagless): Ja
Type: UTP kabel
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
23 dec. 2017

Koper heeft geen omschrijving achtergelaten.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Cat5e 3M Grijs UTP kabel
Cat5e 3M Grijs UTP kabel
  • Lengte: 3 M
  • Kleur: Grijs
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
1,29 ​ (1,56 ​ incl. btw)
145 op voorraad
Cat5e 1M Blauw UTP kabel
Cat5e 1M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Blauw
0,65 ​ (0,79 ​ incl. btw)
163 op voorraad
Cat5e 10M Blauw UTP kabel
Cat5e 10M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 10 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Blauw
3,19 ​ (3,86 ​ incl. btw)
63 op voorraad
Cat5e 20M Blauw UTP kabel
Cat5e 20M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 20 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Blauw
7,71 ​ (9,33 ​ incl. btw)
20 op voorraad
Cat5e 30M Blauw UTP kabel
Cat5e 30M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 30 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Blauw
9,69 ​ (11,72 ​ incl. btw)
18 op voorraad
Cat5e 2M Geel UTP kabel
Cat5e 2M Geel UTP kabel
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Geel
1,09 ​ (1,32 ​ incl. btw)
100 op voorraad
Cat5e 0.5M Wit UTP kabel
Cat5e 0.5M Wit UTP kabel
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Lengte: 0.5 M
  • Kleur: Wit
0,58 ​ (0,70 ​ incl. btw)
180 op voorraad
Cat5e 0.5M Rood UTP kabel
Cat5e 0.5M Rood UTP kabel
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Lengte: 0.5 M
  • Kleur: Rood
0,58 ​ (0,70 ​ incl. btw)
192 op voorraad
Cat5e 0.5M Blauw UTP kabel
Cat5e 0.5M Blauw UTP kabel
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Lengte: 0.5 M
  • Kleur: Blauw
0,58 ​ (0,70 ​ incl. btw)
210 op voorraad
Cat5e 0.25M Wit UTP kabel
Cat5e 0.25M Wit UTP kabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Wit
0,55 ​ (0,67 ​ incl. btw)
212 op voorraad
Cat5e 0.25M Blauw UTP kabel
Cat5e 0.25M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kleur: Blauw
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
0,55 ​ (0,67 ​ incl. btw)
144 op voorraad
Cat5e 0.25M Rood UTP kabel
Cat5e 0.25M Rood UTP kabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Rood
0,55 ​ (0,67 ​ incl. btw)
128 op voorraad
Cat5e 0.5M paars UTP kabel
Cat5e 0.5M paars UTP kabel
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Lengte: 0.5 M
  • Kleur: Paars
0,58 ​ (0,70 ​ incl. btw)
219 op voorraad
Cat5e 0.5M Zwart UTP kabel
Cat5e 0.5M Zwart UTP kabel
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Lengte: 0.5 M
  • Kleur: Zwart
0,58 ​ (0,70 ​ incl. btw)
206 op voorraad
Cat5e 0.5M Groen UTP kabel
Cat5e 0.5M Groen UTP kabel
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Lengte: 0.5 M
  • Kleur: Groen
0,58 ​ (0,70 ​ incl. btw)
185 op voorraad
COAX jack 9,5 mm metaal
COAX jack 9,5 mm metaal
0
1,39 ​ (1,68 ​ incl. btw)
16 op voorraad
TIP!
Cat5e U/UTP Massief LSZH 305m 100% koper CPR Dca
Cat5e U/UTP Massief LSZH 305m 100% koper CPR Dca
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
109,00 ​ / 0,00 ​ 79,00 ​ (95,59 ​ incl. btw)
97 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
UTP CAT6 0.5m wit LSZH - 100% koper
UTP CAT6 0.5m wit LSZH - 100% koper
  • Lengte: 0.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Wit
1,59 ​ (1,92 ​ incl. btw)
20 op voorraad
TIP!
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
59,00 ​ / 0,00 ​ 43,99 ​ (53,23 ​ incl. btw)
104 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 0.25 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 0.25 meter
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
  • Kleur: Groen
1,24 ​ (1,50 ​ incl. btw)
53 op voorraad
Cat5e 1M oranje UTP kabel
Cat5e 1M oranje UTP kabel
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Oranje
0,65 ​ (0,79 ​ incl. btw)
165 op voorraad
Cat6 0.25M groen UTP kabel
Cat6 0.25M groen UTP kabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Groen
0,90 ​ (1,09 ​ incl. btw)
168 op voorraad
Cat5e 0.25M paars UTP kabel
Cat5e 0.25M paars UTP kabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Paars
0,55 ​ (0,67 ​ incl. btw)
212 op voorraad