• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Cat5e 1M crossover UTP kabel

Cat5e 1M crossover UTP kabel

Productomschrijving

Niet afgeschermde crossover netwerkkabel voor CAT 5e installaties. 2 x RJ45 plug. Toepassingen: 10BaseT, 100BaseTX, GigaBit Ethernet.Type NetwerkExtra Info CAT5Connector 1 RJ45 (8/8) MannelijkConnector 2 RJ45 (8/8) MannelijkVerguld Nee

Bekijk de volledige productomschrijving

  • 1 M
  • Grijs
  • Crossover kabel
Bekijk alle specificaties
  • 111020
  • 17 op voorraad
0,65 ​
(0,79 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,8 / 10
Niet afgeschermde crossover netwerkkabel voor CAT 5e installaties. 2 x RJ45 plug. Toepassingen:...meer
Productomschrijving

Niet afgeschermde crossover netwerkkabel voor CAT 5e installaties. 2 x RJ45 plug. Toepassingen: 10BaseT, 100BaseTX, GigaBit Ethernet.Type NetwerkExtra Info CAT5Connector 1 RJ45 (8/8) MannelijkConnector 2 RJ45 (8/8) MannelijkVerguld Nee

Specificaties
Lengte: 1 M
Kleur: Grijs
Type: Crossover kabel
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Cat5e 3M Grijs UTP kabel
Cat5e 3M Grijs UTP kabel
  • Lengte: 3 M
  • Kleur: Grijs
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
1,29 ​ (1,56 ​ incl. btw)
141 op voorraad
Cat5e 1M Blauw UTP kabel
Cat5e 1M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Blauw
0,65 ​ (0,79 ​ incl. btw)
203 op voorraad
Cat5e 10M Blauw UTP kabel
Cat5e 10M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 10 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Blauw
3,19 ​ (3,86 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat5e 20M Blauw UTP kabel
Cat5e 20M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 20 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Blauw
7,71 ​ (9,33 ​ incl. btw)
20 op voorraad
Cat5e 30M Blauw UTP kabel
Cat5e 30M Blauw UTP kabel
  • Lengte: 30 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Blauw
9,69 ​ (11,72 ​ incl. btw)
18 op voorraad
Cat5e 2M Geel UTP kabel
Cat5e 2M Geel UTP kabel
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Geel
1,09 ​ (1,32 ​ incl. btw)
140 op voorraad
Cat5e 0.25M paars UTP kabel
Cat5e 0.25M paars UTP kabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Paars
0,55 ​ (0,67 ​ incl. btw)
212 op voorraad
Cat5e 0.25M Grijs UTP kabel
Cat5e 0.25M Grijs UTP kabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Grijs
0,55 ​ (0,67 ​ incl. btw)
239 op voorraad
CAT6a U/UTP LSZH zwart 1 meter
CAT6a U/UTP LSZH zwart 1 meter
  • Lengte: 1 M
  • Kleur: Zwart
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
2,10 ​ (2,54 ​ incl. btw)
15 op voorraad
Klittenband 16mm zwart 4m op rol
Klittenband 16mm zwart 4m op rol
  • Kleur: Zwart
5,49 ​ (6,64 ​ incl. btw)
14 op voorraad
TIP!
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
59,00 ​ / 0,00 ​ 43,99 ​ (53,23 ​ incl. btw)
96 op voorraad
TIP!
Professionele netwerk set
Professionele netwerk set
Professionele netwerk set bestaande uit: 1 x RJ11, RJ12 en RJ45 multifunctionele krimptang 1 x kabelstripper...
59,30 ​ / 0,00 ​ 36,99 ​ (44,76 ​ incl. btw)
23 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 ST-ST 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 ST-ST 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
5,87 ​ (7,10 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
5,84 ​ (7,07 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Cat5e 0.25 M Zwart UTP-kabel 2 x haaks
Cat5e 0.25 M Zwart UTP-kabel 2 x haaks
  • Lengte: 0.25 M
  • Kleur: Zwart
  • Type: Haakse UTP kabel
0,60 ​ (0,73 ​ incl. btw)
25 op voorraad