• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 1.5 meter

Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 1.5 meter

Productomschrijving

Dubbel afgeschermde Cat6 SSTP / PIMF LSOH kabel Lengte: 1.5 M Kleur: oranje Versie: CAT 6 (250Mhz) Met folie en vlechtwerk afgeschermde twisted pair kabel PIMF (paren in metaalfolie) Gegoten connectoren met trekontlasting Lengte aanduiding in meters Vergulde contacten Slim Line...

Bekijk de volledige productomschrijving

  • S/FTP (SSTP,PIMF)
  • 1.5 M
  • 4 Pair (4x2), AWG28
Bekijk alle specificaties
  • 111476
  • 0 op voorraad
2,49 ​
(3,01 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Dubbel afgeschermde Cat6 SSTP / PIMF LSOH kabel Lengte: 1.5 M Kleur: oranje Versie: CAT 6...meer
Productomschrijving

Dubbel afgeschermde Cat6 SSTP / PIMF LSOH kabel

Lengte: 1.5 M
Kleur: oranje
Versie: CAT 6 (250Mhz)

Met folie en vlechtwerk afgeschermde twisted pair kabel
PIMF (paren in metaalfolie)
Gegoten connectoren met trekontlasting
Lengte aanduiding in meters
Vergulde contacten
Slim Line trekontlasting, geschikt voor alle patchpanels
Afscherming S/FTP (PIMF)
Binnenste geleider 4x2xAWG 27/7 koper
Jacket / mantel LSOH / LSZH halogeenvrij

Specificaties
Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
Lengte: 1.5 M
Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
Kleur: Oranje
Aders: Premium (CU 100% Koper)
Verbinding: 10/100/1000 Mbit (1 Gigabit)
Bandbreedte: 250 Mhz
Diameter Ø: 8.2 mm
Totaalafscherming: Gevlochten Metaal
Afscherming per aderpaar: Aluminium Folie
Buitenmantel: PVC, LSZH
Categorie: Cat6
Connector 1: RJ45 (8P8C) Male
Connector 2: RJ45 (8P8C) Male
Tules (Kappen): Aangegoten
Clipbescherming (Snagless): Ja
Type: SSTP kabel
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
13 jul. 2018

Prima kabel, door de ruime keuze in lengtes en kleuren kun je onderscheid maken in je patches. A.d.h.v. De kleuren zie je welk netwerk segment er gebruikt is.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 5 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 5 meter
  • Lengte: 5 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
6,70 ​ (8,11 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 7.5 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 7.5 meter
  • Lengte: 7 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
9,18 ​ (11,11 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 10 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 10 meter
  • Lengte: 10 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
11,75 ​ (14,22 ​ incl. btw)
10 op voorraad
CAT6a verlengkabel S/FTP 1M wit
CAT6a verlengkabel S/FTP 1M wit
  • Lengte: 1 M
  • Kleur: Wit
  • Type: SFTP kabel
4,09 ​ (4,95 ​ incl. btw)
9 op voorraad
CAT6a verlengkabel S/FTP 1.5M wit
CAT6a verlengkabel S/FTP 1.5M wit
  • Lengte: 1.5 M
  • Kleur: Wit
  • Type: SFTP kabel
4,90 ​ (5,93 ​ incl. btw)
18 op voorraad
Cat6a verlengkabel S/FTP 2M wit
Cat6a verlengkabel S/FTP 2M wit
Verlengkabel Cat6a voor 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) netwerk
5,42 ​ (6,56 ​ incl. btw)
14 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 1.5 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 1.5 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
2,49 ​ (3,01 ​ incl. btw)
25 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH rood 1.5 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH rood 1.5 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
2,49 ​ (3,01 ​ incl. btw)
19 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH wit 1.5 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH wit 1.5 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
2,49 ​ (3,01 ​ incl. btw)
68 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 1.5 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 1.5 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
2,49 ​ (3,01 ​ incl. btw)
35 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 0.5 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 0.5 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
1,49 ​ (1,80 ​ incl. btw)
24 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 1 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 1 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
2,04 ​ (2,47 ​ incl. btw)
18 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 1 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 1 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
2,04 ​ (2,47 ​ incl. btw)
17 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 0.5 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 0.5 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
1,49 ​ (1,80 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 0.25 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 0.25 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
1,24 ​ (1,50 ​ incl. btw)
51 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 0.25 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 0.25 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
1,24 ​ (1,50 ​ incl. btw)
51 op voorraad
UTP CAT6 kabel stug 100% koper - Per meter
UTP CAT6 kabel stug 100% koper - Per meter
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG23
  • Kleur: Grijs
0,69 ​ (0,83 ​ incl. btw)
0 op voorraad
1U 10'' metalen afdekpaneel
1U 10'' metalen afdekpaneel
  • Kleur: Zwart
3,99 ​ (4,83 ​ incl. btw)
19 op voorraad
CAT6a patch panel 24-poorts STP 0,5U grijs
CAT6a patch panel 24-poorts STP 0,5U grijs
  • Kleur: Grijs
  • Hoogte: 0.5U
54,98 ​ (66,53 ​ incl. btw)
2 op voorraad
CAT6a 19 inch Patchpanel slim 24 poorts 0.5U
CAT6a 19 inch Patchpanel slim 24 poorts 0.5U
  • Kleur: Zwart
  • Categorie: Cat6a
  • Aantal ingangen: 24 x RJ45
53,41 ​ (64,63 ​ incl. btw)
2 op voorraad
CAT6a verlengkabel S/FTP 1.5M wit
CAT6a verlengkabel S/FTP 1.5M wit
  • Lengte: 1.5 M
  • Kleur: Wit
  • Type: SFTP kabel
4,90 ​ (5,93 ​ incl. btw)
18 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,62 ​ (10,43 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,01 ​ (8,48 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Groen 1.5 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Groen 1.5 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
2,97 ​ (3,59 ​ incl. btw)
60 op voorraad