• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 3 meter

Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 3 meter

Productomschrijving

Dubbel afgeschermde Cat6 SSTP / PIMF LSOH kabel · Lengte: 3 M · Kleur: oranje · Versie: CAT 6 (250Mhz) · Met folie en vlechtwerk afgeschermde twisted pair kabel  · PIMF (paren in metaalfolie) · Gegoten connectoren met trekontlasting...

Bekijk de volledige productomschrijving

  • S/FTP (SSTP,PIMF)
  • 3 M
  • 4 Pair (4x2), AWG28
Bekijk alle specificaties
  • 111178
  • 0 op voorraad
4,04 ​
(4,89 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Dubbel afgeschermde Cat6 SSTP / PIMF LSOH kabel · Lengte: 3 M · Kleur: oranje...meer
Productomschrijving

Dubbel afgeschermde Cat6 SSTP / PIMF LSOH kabel

· Lengte: 3 M
· Kleur: oranje
· Versie: CAT 6 (250Mhz)

· Met folie en vlechtwerk afgeschermde twisted pair kabel 
· PIMF (paren in metaalfolie)
· Gegoten connectoren met trekontlasting
· Lengte aanduiding in meters
· Vergulde contacten
· Slim Line trekontlasting, geschikt voor alle patchpanels
· Afscherming S/FTP (PIMF)
· Binnenste geleider 4x2xAWG 27/7 koper
· Jacket / mantel LSOH / LSZH halogeenvrij

Specificaties
Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
Lengte: 3 M
Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
Kleur: Oranje
Aders: Premium (CU 100% Koper)
Verbinding: 10/100/1000 Mbit (1 Gigabit)
Bandbreedte: 250 Mhz
Diameter Ø: 8.2 mm
Totaalafscherming: Gevlochten Metaal
Afscherming per aderpaar: Aluminium Folie
Buitenmantel: PVC, LSZH
Categorie: Cat6
Connector 1: RJ45 (8P8C) Male
Connector 2: RJ45 (8P8C) Male
Tules (Kappen): Aangegoten
Clipbescherming (Snagless): Ja
Type: SSTP kabel
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
15 jul. 2017

Uitstekend product en snelle levering.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 5 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 5 meter
  • Lengte: 5 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
6,70 ​ (8,11 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 7.5 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 7.5 meter
  • Lengte: 7 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
9,18 ​ (11,11 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 10 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 10 meter
  • Lengte: 10 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
11,75 ​ (14,22 ​ incl. btw)
10 op voorraad
CAT6a verlengkabel S/FTP 1M wit
CAT6a verlengkabel S/FTP 1M wit
  • Lengte: 1 M
  • Kleur: Wit
  • Type: SFTP kabel
4,09 ​ (4,95 ​ incl. btw)
10 op voorraad
CAT6a verlengkabel S/FTP 1.5M wit
CAT6a verlengkabel S/FTP 1.5M wit
  • Lengte: 1.5 M
  • Kleur: Wit
  • Type: SFTP kabel
4,90 ​ (5,93 ​ incl. btw)
18 op voorraad
Cat6a verlengkabel S/FTP 2M wit
Cat6a verlengkabel S/FTP 2M wit
Verlengkabel Cat6a voor 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) netwerk
5,42 ​ (6,56 ​ incl. btw)
14 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH zwart 3 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH zwart 3 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
4,04 ​ (4,89 ​ incl. btw)
34 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 3 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 3 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
4,04 ​ (4,89 ​ incl. btw)
21 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 1 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 1 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
2,04 ​ (2,47 ​ incl. btw)
19 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH geel 3 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH geel 3 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
4,04 ​ (4,89 ​ incl. btw)
42 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH paars 3 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH paars 3 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
4,04 ​ (4,89 ​ incl. btw)
35 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH rood 3 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH rood 3 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
4,04 ​ (4,89 ​ incl. btw)
35 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 3 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 3 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
4,04 ​ (4,89 ​ incl. btw)
29 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 2 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 2 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
3,04 ​ (3,68 ​ incl. btw)
56 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 2 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH blauw 2 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
3,04 ​ (3,68 ​ incl. btw)
33 op voorraad
Cat6-utp-kabel-oranje
Cat6 3M Oranje UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
1,99 ​ (2,41 ​ incl. btw)
176 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 3 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH groen 3 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
4,04 ​ (4,89 ​ incl. btw)
21 op voorraad
Cat5e 3M oranje UTP kabel
Cat5e 3M oranje UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
1,13 ​ (1,37 ​ incl. btw)
143 op voorraad
S/FTP CAT6a buitenkabel 5M 100% koper
S/FTP CAT6a buitenkabel 5M 100% koper
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
6,99 ​ (8,46 ​ incl. btw)
4 op voorraad
CAT6a patch panel 24-poorts STP 0,5U grijs
CAT6a patch panel 24-poorts STP 0,5U grijs
  • Kleur: Grijs
  • Hoogte: 0.5U
54,98 ​ (66,53 ​ incl. btw)
2 op voorraad
CAT6a 19 inch Patchpanel slim 24 poorts 0.5U
CAT6a 19 inch Patchpanel slim 24 poorts 0.5U
  • Kleur: Zwart
  • Categorie: Cat6a
  • Aantal ingangen: 24 x RJ45
53,41 ​ (64,63 ​ incl. btw)
0 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 0.25M Blauw
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 0.25M Blauw
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
7,89 ​ (9,55 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,62 ​ (10,43 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,01 ​ (8,48 ​ incl. btw)
0 op voorraad