• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 0.25M Blauw

CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 0.25M Blauw

Productomschrijving

Kabel Kabel type : Rond Specificatie : CAT8.1 Afscherming : S/FTP AWG : 24/7 (soepel) Lengte : 0.25m   Signaal overdracht Maximale transmissie : 2000 MHz   Algemeen Kleur : Blauw

Bekijk de volledige productomschrijving

  • 0.25 M
  • Blauw
  • S/FTP
Bekijk alle specificaties
  • 45657
  • 9 op voorraad
7,89 ​
(9,55 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,8 / 10
Kabel Kabel type : Rond Specificatie : CAT8.1 Afscherming : S/FTP AWG : 24/7 (soepel)...meer
Productomschrijving

Kabel

Kabel type : Rond

Specificatie : CAT8.1

Afscherming : S/FTP

AWG : 24/7 (soepel)

Lengte : 0.25m

 

Signaal overdracht

Maximale transmissie : 2000 MHz

 

Algemeen

Kleur : Blauw

Specificaties
Lengte: 0.25 M
Kleur: Blauw
Type Kabel: S/FTP
Aders: 100% Koper
Verbinding: 25Gbit tot 40Gbit
Bandbreedte: 2000MHz
Diameter Ø: 8mm
Buitenmantel: LSZH
Categorie: Cat8
Connector 1: RJ45 (8P8C) Male
Connector 2: RJ45 (8P8C) Male
Tules (Kappen): Aangegoten
Clipbescherming (Snagless): Ja
Type: SFTP kabel
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 5 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 5 meter
  • Lengte: 5 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
6,70 ​ (8,11 ​ incl. btw)
17 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 7.5 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 7.5 meter
  • Lengte: 7 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
9,18 ​ (11,11 ​ incl. btw)
6 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 10 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH grijs 10 meter
  • Lengte: 10 M
  • Kleur: Grijs
  • Type: SFTP kabel
11,75 ​ (14,22 ​ incl. btw)
5 op voorraad
Cat7 0.5M Paars SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
Cat7 0.5M Paars SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
  • Lengte: 0.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Paars
2,36 ​ (2,86 ​ incl. btw)
29 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 1M Blauw
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 1M Blauw
  • Lengte: 1 M
  • Kleur: Blauw
  • Type Kabel: S/FTP
11,48 ​ (13,89 ​ incl. btw)
5 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 0.5M Blauw
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 0.5M Blauw
  • Lengte: 0.5 M
  • Kleur: Blauw
  • Type Kabel: S/FTP
9,99 ​ (12,09 ​ incl. btw)
9 op voorraad
CAT6a U/UTP LSZH zwart 0.25 meter
CAT6a U/UTP LSZH zwart 0.25 meter
  • Lengte: 0.25 M
  • Kleur: Zwart
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
1,32 ​ (1,60 ​ incl. btw)
43 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Groen 0.25 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Groen 0.25 meter
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
  • Kleur: Groen
1,76 ​ (2,13 ​ incl. btw)
28 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
5,87 ​ (7,10 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,06 ​ (7,33 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH zwart 0.25 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH zwart 0.25 meter
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
  • Kleur: Zwart
1,24 ​ (1,50 ​ incl. btw)
56 op voorraad
Klittenband 19mm rood 5m op rol
Klittenband 19mm rood 5m op rol
  • Kleur: Rood
7,00 ​ (8,47 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Klittenband 19mm blauw 5m op rol
Klittenband 19mm blauw 5m op rol
  • Kleur: Blauw
7,00 ​ (8,47 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Klittenband 19mm wit 5m op rol
Klittenband 19mm wit 5m op rol
  • Kleur: Wit
7,00 ​ (8,47 ​ incl. btw)
6 op voorraad
Cat6 0.25M grijs UTP kabel
Cat6 0.25M grijs UTP kabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Grijs
0,90 ​ (1,09 ​ incl. btw)
158 op voorraad
Cat7 0.25M Grijs S/FTP (PiMF) LSZH patchkabel
Cat7 0.25M Grijs S/FTP (PiMF) LSZH patchkabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Grijs
1,79 ​ (2,17 ​ incl. btw)
31 op voorraad
Cat7 0.25M Oranje SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
Cat7 0.25M Oranje SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
  • Kleur: Oranje
1,99 ​ (2,41 ​ incl. btw)
31 op voorraad
Jokari System 4-70 Actie Set
Jokari System 4-70 Actie Set
Het Jokari System 4-70 kabelmes inclusief alle beugels in praktische Sortimo stapelkoffer met schuiminleg. Met deze...
88,98 ​ (107,67 ​ incl. btw)
0 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 10M Wit
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 10M Wit
  • Lengte: 10 M
  • Kleur: Wit
  • Type Kabel: S/FTP
38,99 ​ (47,18 ​ incl. btw)
1 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 25M Zwart
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 25M Zwart
  • Lengte: 25 M
  • Kleur: Zwart
  • Type Kabel: S/FTP
79,99 ​ (96,79 ​ incl. btw)
1 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 1M Zwart
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 1M Zwart
  • Lengte: 1 M
  • Kleur: Zwart
  • Type Kabel: S/FTP
11,48 ​ (13,89 ​ incl. btw)
8 op voorraad
S/FTP CAT6 buitenkabel stug 100M 100% koper
S/FTP CAT6 buitenkabel stug 100M 100% koper
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Zwart
  • Type Kabel: S/FTP
99,00 ​ (119,79 ​ incl. btw)
6 op voorraad
TIP!
Cat5e U/UTP Massief LSZH 305m 100% koper CPR Dca
Cat5e U/UTP Massief LSZH 305m 100% koper CPR Dca
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Lengte: 305 M
  • Kleur: Grijs
109,00 ​ / 0,00 ​ 79,00 ​ (95,59 ​ incl. btw)
96 op voorraad
Krimptang voor Cat7 / Cat6A 8P8C (RJ45) shielded connector
Krimptang voor Cat7 / Cat6A 8P8C (RJ45) shielded connector
Krimptang voor Cat7 / Cat6A 8P8C (RJ45) shielded connector Geschikt voor artikel 130636
29,00 ​ (35,09 ​ incl. btw)
4 op voorraad