• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M

Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/LC OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Multimode (OM4)
Bekijk alle specificaties
  • 112150
  • 0 op voorraad
11,56 ​
(13,99 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Glasvezelkabel duplex OM4 LC/LC OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4...meer
Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/LC OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Type Kabel: Multimode (OM4)
Kleur: Roze, Violet
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Lengte: 5 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,26 ​ (7,57 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,58 ​ (9,17 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
9,90 ​ (11,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ (17,96 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 10 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 10 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
18,12 ​ (21,93 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Klittenband 12.5mm zwart 25m op rol
Klittenband 12.5mm zwart 25m op rol
  • Kleur: Zwart
11,49 ​ (13,90 ​ incl. btw)
10 op voorraad
Cat6-utp-kabel-blauw
Cat6 1.5M blauw UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
1,29 ​ (1,56 ​ incl. btw)
36 op voorraad
Cat6-utp-kabel-groen
Cat6 1.5M groen UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
1,29 ​ (1,56 ​ incl. btw)
40 op voorraad
Cat6-utp-kabel-rood
Cat6 1.5M rood UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
1,29 ​ (1,56 ​ incl. btw)
118 op voorraad
Cat6-utp-kabel-geel
Cat6 1.5M geel UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
1,29 ​ (1,56 ​ incl. btw)
76 op voorraad
Cat6-utp-kabel-paars
Cat6 1.5M paars UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
1,29 ​ (1,56 ​ incl. btw)
73 op voorraad
Cat6-utp-kabel-rood
Cat6 0.25M rood UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
0,90 ​ (1,09 ​ incl. btw)
138 op voorraad
Cat6-utp-kabel-geel
Cat6 1M geel UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
1,19 ​ (1,44 ​ incl. btw)
122 op voorraad
Cat6-utp-kabel-rood
Cat6 1M rood UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
1,19 ​ (1,44 ​ incl. btw)
128 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
Netwerk toolset - professioneel
Netwerk toolset - professioneel
Professionele netwerk set bestaande uit: 1 x RJ11, RJ12 en RJ45 multifunctionele krimptang 1 x kabelstripper...
59,30 ​ 36,99 ​ (44,76 ​ incl. btw)
20 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,36 ​ (13,75 ​ incl. btw)
5 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
CAT7 Toolless Connector RJ45 - STP voor stugge kabel
CAT7 Toolless Connector RJ45 - STP voor stugge kabel
  • Geschikt voor: Stugge kern
  • Afscherming: STP
  • AWG: 23
14,99 ​ 9,99 ​ (12,09 ​ incl. btw)
63 op voorraad
CAT6 8 poorts patchpanel STP zwart
CAT6 8 poorts patchpanel STP zwart
CAT6 desktop patchpanel Ingebouwde trekontlasting EIA/TIA 568 A&B Erg makkelijk te openen 8 poorts,...
17,99 ​ (21,77 ​ incl. btw)
5 op voorraad