• Lorem ipsum
€ 24,48
( € 29,62 Incl. btw)
op voorraad
Levertijd 3 werkdagen

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd)Multimode (50/125) duplexDe OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1 en 10 Gb ... Lees meer

  • Laagste prijsgarantie!
  • Verzending vanaf slechts € 4,95
  • Betaal achteraf na 14 dagen
  • 2 jaar garantie op je aankoop
Kiyoh9.1
Wij scoren een 9.1 uit 6129 reviews
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 Reviews
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 15 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 15 M
€ 24,48
( € 29,62 Incl. btw)
Levertijd 3 werkdagen