• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 3 M

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 3 M

Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Multimode (OM4)
Bekijk alle specificaties
  • 112166
  • 2 op voorraad
8,70 ​
(10,53 ​ incl. btw)

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Glasvezelkabel duplex OM4 LC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4...meer
Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/SC OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Type Kabel: Multimode (OM4)
Kleur: Roze, Violet
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Lengte: 3 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,26 ​ (7,57 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,58 ​ (9,17 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
9,90 ​ (11,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,56 ​ (13,99 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ (17,96 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,36 ​ (13,75 ​ incl. btw)
1 op voorraad