• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 0.5 M

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-ST 0.5 M

Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Multimode (OM4)
Bekijk alle specificaties
  • 112178
  • 5 op voorraad
6,06 ​
(7,33 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,8 / 10
Glasvezelkabel duplex OM4 LC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd) Multimode (50/125) duplex De OM4...meer
Productomschrijving

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1

Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Type Kabel: Multimode (OM4)
Kleur: Roze, Violet
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Vorm: Duplex
Lengte: 0.5 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,26 ​ (7,57 ​ incl. btw)
11 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
6,44 ​ (7,79 ​ incl. btw)
9 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 2 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,58 ​ (9,17 ​ incl. btw)
5 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 3 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
9,90 ​ (11,98 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,56 ​ (13,99 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 7.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
14,84 ​ (17,96 ​ incl. btw)
5 op voorraad
9V Varta lange levensduur alkaline blok batterij 6LR61
9V Varta lange levensduur alkaline blok batterij 6LR61
Batterij Varta Alkaline 9-volt blok in blister Speciaal voor toepassingen met een constant en laag...
2,99 ​ (3,62 ​ incl. btw)
24 op voorraad
CAT5e Connector RJ45 - Unshielded 100 stuks
CAT5e Connector RJ45 - Unshielded 100 stuks
CAT5e Connector RJ45 - Unshielded 100 stuks voor stugge kabel
12,99 ​ (15,72 ​ incl. btw)
26 op voorraad
COAX hoek male 9,5 mm metaal
COAX hoek male 9,5 mm metaal
0
3,24 ​ (3,92 ​ incl. btw)
10 op voorraad
CAT5e Junction Box volledig afgeschermd (STP)
CAT5e Junction Box volledig afgeschermd (STP)
Volledig afgeschermd (STP) Geschikt voor kabels met een AWG22 tot AWG26 Klemmenstrookjes voor LSA montage...
2,79 ​ (3,38 ​ incl. btw)
15 op voorraad
Premium High Speed ​​HDMI ™ -kabel met ethernet, verguld 1M
Premium High Speed ​​HDMI ™ -kabel met ethernet, verguld 1M
Deze HDMI 2.0 gecertificeerde kabel biedt garantie dat u kunt genieten van de beste 4K/Ultra HD mogelijkheden....
8,00 ​ (9,68 ​ incl. btw)
8 op voorraad
Cat5e U/UTP Kabel Soepel AWG24 PVC Grijs 500m 100% koper
Cat5e U/UTP Kabel Soepel AWG24 PVC Grijs 500m 100% koper
  • Lengte: 500 M
  • Kleur: Grijs
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
221,33 ​ (267,81 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Netwerk opbouwdoos wit
Netwerk opbouwdoos wit
  • Kleur: Wit
  • Categorie: Cat5e /Cat6
  • Aantal ingangen: 2xRJ45
1,71 ​ (2,07 ​ incl. btw)
15 op voorraad
RG58 dubbel afgeschermde coaxkabel op rol van 100 m zwart
RG58 dubbel afgeschermde coaxkabel op rol van 100 m zwart
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Zwart
28,77 ​ (34,81 ​ incl. btw)
0 op voorraad
SF/UTP CAT5e buitenkabel stug 100M CCA
SF/UTP CAT5e buitenkabel stug 100M CCA
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Zwart
37,44 ​ (45,30 ​ incl. btw)
3 op voorraad