• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m

Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m

Productomschrijving

Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Aqua, Blauw
Bekijk alle specificaties
  • 1196751
  • 0 op voorraad
8,62 ​
(10,43 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen...meer
Productomschrijving
Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi
Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Kleur: Aqua, Blauw
Vorm: Duplex
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Type Kabel: Multimode (OM3)
Return Loss: 28 dB
Testmethode: Individueel getest
Testrapport: Ja
Kleur Buitenmantel: Blauw/Aqua
Insertion Loss: &lt. 0,15 dB
Lengte: 1 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
9,20 ​ (11,13 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
10,16 ​ (12,29 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
11,92 ​ (14,42 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
15,00 ​ (18,15 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 10m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 10m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
16,15 ​ (19,54 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
10,16 ​ (12,29 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 3 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 3 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
4,04 ​ (4,89 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 2 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 2 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
3,04 ​ (3,68 ​ incl. btw)
56 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 1 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH oranje 1 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
2,04 ​ (2,47 ​ incl. btw)
19 op voorraad
Cat6 S/FTP PIMF LSOH wit 2 meter
Cat6 S/FTP PIMF LSOH wit 2 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
3,04 ​ (3,68 ​ incl. btw)
42 op voorraad
Glasvezelkabel LC-SC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-SC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua/Blauw Blauw
8,29 ​ (10,03 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Patchpanel 24 Poorts CAT6a RJ45 volledig afgeschermd
Patchpanel 24 Poorts CAT6a RJ45 volledig afgeschermd
Patchpanel van zeer goede kwaliteit met duidelijke markering voor de montage van kabels volgens de CAT6a standaard....
64,00 ​ (77,44 ​ incl. btw)
6 op voorraad
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Patchpanel 24 poorts voor Keystones
14,99 ​ (18,14 ​ incl. btw)
10 op voorraad
Klittenband 12.5mm zwart 25m op rol
Klittenband 12.5mm zwart 25m op rol
  • Kleur: Zwart
11,49 ​ (13,90 ​ incl. btw)
10 op voorraad
Cat5e 0.25M Groen UTP kabel
Cat5e 0.25M Groen UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
0,53 ​ (0,64 ​ incl. btw)
152 op voorraad
WIHA speedE® Set 10-delig
WIHA speedE® Set 10-delig
WIHA speedE® Set incl. slimBits, accu's en oplader. 10-delig! Stel je voor: een schroevendraaier waarmee je...
219,00 ​ (264,99 ​ incl. btw)
1 op voorraad
CAT6 patch panel 8-poorts STP 0,5U zwart
CAT6 patch panel 8-poorts STP 0,5U zwart
  • Kleur: RAL 9005 zwart
  • Categorie: Cat6
  • Aantal ingangen: 8 x RJ45
19,99 ​ (24,19 ​ incl. btw)
2 op voorraad
CAT6a patch panel 24-poorts STP 0,5U zwart
CAT6a patch panel 24-poorts STP 0,5U zwart
  • Kleur: Zwart
54,98 ​ (66,53 ​ incl. btw)
3 op voorraad