• Lorem ipsum
€ 30,67
( € 37,11 Incl. btw)
op voorraad

Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Lees meer

Dinsdag in huis
  • Laagste prijsgarantie!
  • Verzending vanaf slechts € 4,95
  • Betaal achteraf na 14 dagen
  • 2 jaar garantie op je aankoop
Kiyoh9.0
Wij scoren een 9.0 uit 7118 reviews
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 Reviews
Glasvezelkabel LC-LC OM3 20m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 20m
€ 30,67
( € 37,11 Incl. btw)
Dinsdag in huis