• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m

Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m

Productomschrijving

Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zijn afgewerkt met st

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Aqua, Blauw
Bekijk alle specificaties
  • 1193385
  • 0 op voorraad
9,20 ​
(11,13 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen,...meer
Productomschrijving
Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zijn afgewerkt met st
Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Kleur: Aqua, Blauw
Vorm: Duplex
Kleur Buitenmantel: Oranje
Insertion Loss: &lt. 0,20 dB
Return Loss: 28 dB
Testmethode: Individueel getest
Testrapport: Ja
Type Kabel: Multimode (OM1)
Connector 1: LC/PCAC
Connector 2: LC/PCAC
Lengte: 2 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,62 ​ (10,43 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
10,16 ​ (12,29 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
11,92 ​ (14,42 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
15,00 ​ (18,15 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 10m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 10m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
16,15 ​ (19,54 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
11,92 ​ (14,42 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Paars 2 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Paars 2 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
3,46 ​ (4,19 ​ incl. btw)
12 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Paars 1 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Paars 1 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
2,43 ​ (2,94 ​ incl. btw)
45 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Blauw 1 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Blauw 1 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 1 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
2,43 ​ (2,94 ​ incl. btw)
49 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Blauw 2 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSZH Blauw 2 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
3,46 ​ (4,19 ​ incl. btw)
46 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSZH rood 2 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSZH rood 2 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 2 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
3,46 ​ (4,19 ​ incl. btw)
43 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
12U wandkast ongemonteerd 540x400x589mm (BxDxH)
12U wandkast ongemonteerd 540x400x589mm (BxDxH)
  • Kleur: Zwart
  • Hoogte: 12U
192,39 ​ 119,00 ​ (143,99 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
Netwerk toolset - professioneel
Netwerk toolset - professioneel
Professionele netwerk set bestaande uit: 1 x RJ11, RJ12 en RJ45 multifunctionele krimptang 1 x kabelstripper...
59,30 ​ 36,99 ​ (44,76 ​ incl. btw)
32 op voorraad
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Patchpanel 24 poorts voor Keystones
14,99 ​ (18,14 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Aanbieding
8 voudige stekkerdoos voor 19'' serverrack
8 voudige stekkerdoos voor 19'' serverrack
  • Kleur: Zwart
42,99 ​ 34,99 ​ (42,34 ​ incl. btw)
3 op voorraad
1U metalen kabelgoot met schuifbedekking
1U metalen kabelgoot met schuifbedekking
Als er veel kabels worden geplaatst in een serverkast wordt het erg onoverzichtelijk, een rangeerpaneel (kabelgoot)...
14,98 ​ (18,13 ​ incl. btw)
29 op voorraad
Onze keuze
NIEUW
TP-Link 48 Poorts Gigabit Switch 10/100/1000 Mbps
TP-Link 48 Poorts Gigabit Switch 10/100/1000 Mbps
  • Aantal ingangen: 48 x RJ45
179,99 ​ (217,79 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
1U 5-voudig metalen rangeerpaneel
1U 5-voudig metalen rangeerpaneel
LAATSTE STUKS SALE! OP=OP! Metalen rangeerpaneel voor optimaal kabelbeheer in uw 19'' serverkast. Metaal...
14,99 ​ 6,99 ​ (8,46 ​ incl. btw)
0 op voorraad
9U wandkast ongemonteerd 540x400x456mm (BxDxH)
9U wandkast ongemonteerd 540x400x456mm (BxDxH)
  • Kleur: Zwart
  • Hoogte: 9U
102,99 ​ (124,62 ​ incl. btw)
0 op voorraad