• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel LC-SC OM3 20m

Glasvezelkabel LC-SC OM3 20m

Productomschrijving

Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Aqua/Blauw, Blauw
Bekijk alle specificaties
  • 1195790
  • 0 op voorraad
23,05 ​
(27,89 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen...meer
Productomschrijving
Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi
Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Kleur: Aqua/Blauw, Blauw
Vorm: Duplex
Connector 1: LC
Type Kabel: Multimode (OM3)
Kleur Buitenmantel: Oranje
Insertion Loss: &lt. 0,20 dB
Return Loss: 28 dB
Testmethode: Individueel getest
Testrapport: Ja
Connector 2: SC
Lengte: 20 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,62 ​ (10,43 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
9,20 ​ (11,13 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
10,16 ​ (12,29 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
11,92 ​ (14,42 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
15,00 ​ (18,15 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 10 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 10 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 10 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
11,75 ​ (14,22 ​ incl. btw)
19 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 3M Zwart
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 3M Zwart
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
17,19 ​ (20,80 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 20m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 20m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
28,36 ​ (34,32 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat 6A S/FTP netwerkkabel op mobiele haspel 60 Meter
Cat 6A S/FTP netwerkkabel op mobiele haspel 60 Meter
  • Kleur: Oranje
  • Type: SFTP kabel
149,00 ​ (180,29 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 10 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 10 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 10 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
11,75 ​ (14,22 ​ incl. btw)
19 op voorraad
UTP CAT6a netwerk kabel stug 100M 100% koper blauw
UTP CAT6a netwerk kabel stug 100M 100% koper blauw
  • Lengte: 100 M
  • Kleur: Blauw
  • Type: UTP kabel
82,99 ​ (100,42 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 20 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 20 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
30,98 ​ (37,49 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
11,36 ​ (13,75 ​ incl. btw)
1 op voorraad
CAT6 Connector RJ45 - UTP 10 stuks voor soepele en stugge kabel
CAT6 Connector RJ45 - UTP 10 stuks voor soepele en stugge kabel
  • Geschikt voor: Zowel stug als soepele kern
  • Afscherming: UTP
  • AWG: 23-26
4,99 ​ (6,04 ​ incl. btw)
104 op voorraad
Cat7 0.25M Blauw SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
Cat7 0.25M Blauw SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
1,99 ​ (2,41 ​ incl. btw)
28 op voorraad