• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Glasvezelkabel LC-SC OM3 20m

Glasvezelkabel LC-SC OM3 20m

Productomschrijving

Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi

Bekijk de volledige productomschrijving

  • LSZH
  • 1 stuk
  • Aqua/Blauw, Blauw
Bekijk alle specificaties
  • 1195790
  • 0 op voorraad
23,05 ​
(27,89 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5185 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Onze  hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen...meer
Productomschrijving
Onze hoogwaardige glasvezel patchkabels worden gebruikt voor aansluitingen tussen patchpanelen, transmissieapparatuur, enz. Waardoor complete plug-and-play oplossingen mogelijk zijn. Ons uitgebreide assortiment glasvezel patchkabels zi
Specificaties
Buitenmantel: LSZH
Verpakkingseenheid: 1 stuk
Kleur: Aqua/Blauw, Blauw
Vorm: Duplex
Connector 1: LC
Type Kabel: Multimode (OM3)
Kleur Buitenmantel: Oranje
Insertion Loss: &lt. 0,20 dB
Return Loss: 28 dB
Testmethode: Individueel getest
Testrapport: Ja
Connector 2: SC
Lengte: 20 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 0,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,25 ​ (9,98 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 1m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
8,62 ​ (10,43 ​ incl. btw)
3 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 2m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
9,20 ​ (11,13 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 3m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
10,16 ​ (12,29 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
11,92 ​ (14,42 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 7,5m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
15,00 ​ (18,15 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 10 meter
Cat6a S/FTP PIMF LSOH zwart 10 meter
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 10 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG27
11,75 ​ (14,22 ​ incl. btw)
10 op voorraad
Glasvezelkabel LC-LC OM3 20m
Glasvezelkabel LC-LC OM3 20m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua Blauw
28,36 ​ (34,32 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 20 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-SC 20 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
30,98 ​ (37,49 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Onze keuze
UTP CAT5e netwerk kabel stug - Per meter
UTP CAT5e netwerk kabel stug - Per meter
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
  • Kleur: Grijs
0,43 ​ (0,52 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Doorsteek CAT5e Connector RJ45 - UTP 50 stuks voor soepele en stugge kabel
Doorsteek CAT5e Connector RJ45 - UTP 50 stuks voor soepele en...
  • Geschikt voor: Zowel stug als soepele kern
  • Afscherming: UTP
  • AWG: 24-28
14,99 ​ (18,14 ​ incl. btw)
18 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
22U serverkast met glazen voordeur (BxDxH) 600x1000x1166mm
22U serverkast met glazen voordeur (BxDxH) 600x1000x1166mm
SERVERKAST SUPER SALE! Tijdelijk zeer scherpe aanbiedingen op een aantal van onze serverkasten. Kijk voor meer...
519,00 ​ 379,99 ​ (459,79 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat6 20 meter platte UTP kabel zwart
Cat6 20 meter platte UTP kabel zwart
Platte netwerkkabel voor een makkelijke installatie e.d. - Lengte: 20 m - Kleur: zwart - Versie: CAT 6 (250MHz) -...
8,67 ​ (10,49 ​ incl. btw)
2 op voorraad
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 3M Zwart
CAT8.1 S/FTP PIMF LSZH 3M Zwart
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 3 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
17,19 ​ (20,80 ​ incl. btw)
1 op voorraad
CAT6a RJ45 Connector Toolless - UTP voor soepele en stugge kabel
CAT6a RJ45 Connector Toolless - UTP voor soepele en stugge kabel
  • Geschikt voor: Zowel stug als soepele kern
  • Afscherming: UTP
  • AWG: 22-26
5,79 ​ (7,01 ​ incl. btw)
20 op voorraad
Cat 6A S/FTP netwerkkabel op mobiele haspel 60 Meter
Cat 6A S/FTP netwerkkabel op mobiele haspel 60 Meter
  • Kleur: Oranje
  • Type: SFTP kabel
149,00 ​ (180,29 ​ incl. btw)
0 op voorraad