• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

High Speed HDMI Verlengkabel met ethernet 5 meter

High Speed HDMI Verlengkabel met ethernet 5 meter

Productomschrijving

OMSCHRIJVINGHIGH SPEED HDMI VERLENGKABEL MET ETHERNET 5 METER Vergulde High Speed HDMI verlengkabel met ethernet ondersteund de volgende HDMI features: - HDCP conform - Internet via HDMI (HEC) - Audio Return Channel (ARC) - 3D support met een resolutie tot 1080p - 4 keer hogere resolutie...

Bekijk de volledige productomschrijving

  • Zwart
  • 5 M
Bekijk alle specificaties
  • 112006
  • 0 op voorraad
17,86 ​
(21,61 ​ incl. btw)

Verwacht binnen 1-3 werkdagen

Ontvang een offerte
5063 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,9 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
OMSCHRIJVINGHIGH SPEED HDMI VERLENGKABEL MET ETHERNET 5 METER Vergulde High Speed HDMI...meer
Productomschrijving
OMSCHRIJVINGHIGH SPEED HDMI VERLENGKABEL MET ETHERNET 5 METER

Vergulde High Speed HDMI verlengkabel met ethernet ondersteund de volgende HDMI features:
- HDCP conform
- Internet via HDMI (HEC)
- Audio Return Channel (ARC)
- 3D support met een resolutie tot 1080p
- 4 keer hogere resolutie dan 1080p (max. 4096x2160 bij 24Hz)
- Supports more color spaces as DSC and sYCC601
- Deep Color
- x.v. Color

Diameter HDMI Kabel 6mm
Kabeldoorsnede AWG 30
Max. resolutie 4096x2160
3D support ja
ARC ja
HEC ja
HDCP ja
Plug 1A - plug recht
Plug 2A - plug recht
Contacten Verguld

Specificaties
Kleur: Zwart
Lengte: 5 M
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

HDMI kabel high speed met ethernet 1 meter haaks 270
HDMI kabel high speed met ethernet 1 meter haaks 270
  • Lengte: 1 M
7,41 ​ (8,97 ​ incl. btw)
9 op voorraad
HDMI kabel high speed met ethernet 1.5 meter haaks 270
HDMI kabel high speed met ethernet 1.5 meter haaks 270
  • Kleur: Zwart
  • Lengte: 1.5 M
8,06 ​ (9,75 ​ incl. btw)
3 op voorraad
HAAKSE 270HIGH SPEED HDMI KABEL MET ETHERNET 5 METER
HAAKSE 270HIGH SPEED HDMI KABEL MET ETHERNET 5 METER
  • Kleur: Zwart
  • Lengte: 5 M
14,96 ​ (18,10 ​ incl. btw)
0 op voorraad
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 1.5 meter
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 1.5 meter
  • Kleur: Zwart
  • Lengte: 1.5 M
3,86 ​ (4,67 ​ incl. btw)
12 op voorraad
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 1.8 meter
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 1.8 meter
  • Kleur: Zwart
6,90 ​ (8,35 ​ incl. btw)
0 op voorraad
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 15 meter
HDMI Kabel 1.4 High Speed met ethernet 15 meter
  • Kleur: Zwart
  • Lengte: 15 M
53,24 ​ (64,42 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Cat5e 1.5M Wit UTP kabel
Cat5e 1.5M Wit UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
0,76 ​ (0,92 ​ incl. btw)
121 op voorraad
Cat5e 5M Wit UTP kabel
Cat5e 5M Wit UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
2,29 ​ (2,77 ​ incl. btw)
67 op voorraad
Premium High Speed ​​HDMI ™ -kabel met ethernet verguld 5M
Premium High Speed ​​HDMI ™ -kabel met ethernet verguld 5M
  • Lengte: 5 M
  • Kleur: Zwart
18,38 ​ (22,24 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Cat7 25M Paars SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
Cat7 25M Paars SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG26
21,99 ​ (26,61 ​ incl. btw)
4 op voorraad
Cat7 25M Oranje SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
Cat7 25M Oranje SSTP/PiMF halogeenvrij patchkabel
  • Lengte: 25 M
  • Kleur: Oranje
  • Type: SFTP kabel
21,99 ​ (26,61 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 20 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 20 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
31,18 ​ (37,73 ​ incl. btw)
0 op voorraad
S/FTP CAT7a 1000MHz duplex stug 100M 100% koper halogeenvrij oranje
S/FTP CAT7a 1000MHz duplex stug 100M 100% koper halogeenvrij oranje
  • Type Kabel: S/FTP (SSTP,PIMF)
  • Lengte: 100 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG23
176,00 ​ (212,96 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Cat5e 1.5M Geel UTP kabel
Cat5e 1.5M Geel UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 1.5 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
0,76 ​ (0,92 ​ incl. btw)
46 op voorraad
Cat5e 0.25M Wit UTP kabel
Cat5e 0.25M Wit UTP kabel
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 0.25 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG28
0,53 ​ (0,64 ​ incl. btw)
165 op voorraad
Aanbieding
Krimptang UTP RJ45 incl. kabelsnijder
Krimptang UTP RJ45 incl. kabelsnijder
  • Geschikt voor: RJ45
  • Materiaal: Metaal
  • Gewicht: 270 gram
9,99 ​ / 0,00 ​ 4,99 ​ (6,04 ​ incl. btw)
0 op voorraad
1U Legbord voor serverkasten van 1000mm diepte
1U Legbord voor serverkasten van 1000mm diepte
1U Legbord voor montage in 1000mm diepe serverkasten / patchkasten. Een legbord is ideaal om apparatuur, documenten...
38,99 ​ (47,18 ​ incl. btw)
24 op voorraad