• Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen

Keystone patchpanel, 24 poorts SNAP IN RAL9005

Keystone patchpanel, 24 poorts SNAP IN RAL9005

Productomschrijving

Erg sterk en stevig 19'' metalen keystone patchpanel. Kabels organiseren is met dit patchpanel geen probleem. Achter de patchpanel zit een ondersteuningsbalk, om al uw kabels netjes gesorteerd te houden. 1U keystone patchpanel, 24 poorts SNAP IN Geschikt voor inbouw in uw 19 inch server-...

Bekijk de volledige productomschrijving

  • Zwart
Bekijk alle specificaties
  • 130542
  • 9 op voorraad
12,50 ​
(15,13 ​ incl. btw)

Voor 21:30 uur besteld, morgen in huis.

Ontvang een offerte
5063 klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8,9 / 10
  • Ma t/m vrij voor 21:30 besteld, morgen in huis
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- anders € 3,95
  • Veilig betalen, vooraf of achteraf
  • Zorgeloos bestellen
Erg sterk en stevig 19'' metalen keystone patchpanel. Kabels organiseren is met dit patchpanel...meer
Productomschrijving

Erg sterk en stevig 19'' metalen keystone patchpanel. Kabels organiseren is met dit patchpanel geen probleem. Achter de patchpanel zit een ondersteuningsbalk, om al uw kabels netjes gesorteerd te houden.

  • 1U keystone patchpanel, 24 poorts SNAP IN
  • Geschikt voor inbouw in uw 19 inch server- of wandkast
  • Voor eenvoudige SNAP-IN installatie van 24 UTP of STP keystones
  • Kleur : RAL9005 zwart
  • Gewicht : 500g

Heeft u nog geen keystones? Klik hier voor ons ruime assortiment keystones!

Specificaties
Kleur: Zwart
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Reviews
19 jan. 2018

Koper heeft geen omschrijving achtergelaten.

Plaats een review
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Patchpanel 24 poorts voor Keystones
14,99 ​ (18,14 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN RAL7035
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN RAL7035
  • Kleur: Grijs
12,50 ​ (15,13 ​ incl. btw)
1 op voorraad
1U, 19  FTP Patch Paneel 16xRJ45, Cat 5e,"
1U, 19 FTP Patch Paneel 16xRJ45, Cat 5e,"
1U, 19 FTP Patch Paneel 16xRJ45, Cat 5e,"
56,52 ​ (68,39 ​ incl. btw)
0 op voorraad
1U, 19  FTP Patch Paneel 24xRJ45, Cat 5e,"
1U, 19 FTP Patch Paneel 24xRJ45, Cat 5e,"
1U, 19 FTP Patch Paneel 24xRJ45, Cat 5e,"
72,66 ​ (87,92 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Keystone patch panel box voor 8 keystones
Keystone patch panel box voor 8 keystones
Geschikt voor keystones die minder breed zijn dan 17.2mm Stalen behuizing Afmetingen 162 x 113 x 44.5mm 180°...
8,99 ​ (10,88 ​ incl. btw)
2 op voorraad
Keystone patch panel box voor 12 keystones
Keystone patch panel box voor 12 keystones
Geschikt voor keystones die minder breed zijn dan 17.2mm Stalen behuizing Afmetingen 221 x 113 x...
10,99 ​ (13,30 ​ incl. btw)
10 op voorraad
LSA punch down tool met schaar (dogger)
LSA punch down tool met schaar (dogger)
Punch down tool voor LSA+ strips. Voor het afmonteren van wandcontactdozen, patchpanels, keystones etc. heeft u een...
5,99 ​ (7,25 ​ incl. btw)
35 op voorraad
CAT6 Connector RJ45 - Unshielded 100 stuks
CAT6 Connector RJ45 - Unshielded 100 stuks
CAT6 Connector RJ45 - Unshielded 100 stuks voor stugge kabel
12,99 ​ (15,72 ​ incl. btw)
29 op voorraad
Glasvezelkabel LC-SC OM3 2m
Glasvezelkabel LC-SC OM3 2m
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Kleur: Aqua/Blauw Blauw
9,11 ​ (11,02 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 LC-LC 1.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
7,01 ​ (8,48 ​ incl. btw)
3 op voorraad
CAT 6a KeyStone RJ45 Jack UTP blauw Toolless
CAT 6a KeyStone RJ45 Jack UTP blauw Toolless
  • Kleur: Blauw
3,46 ​ (4,19 ​ incl. btw)
13 op voorraad
CAT6 Keystone voor keystone krimptang
CAT6 Keystone voor keystone krimptang
  • Kleur: Wit
1,99 ​ (2,41 ​ incl. btw)
86 op voorraad
Keystone opbouwdoos 2 poorts wit
Keystone opbouwdoos 2 poorts wit
  • Kleur: Wit
  • Aantal ingangen: 2x Keystone Jack
  • Afmetingen: 62mm x 59mm x 29mm
1,11 ​ (1,34 ​ incl. btw)
40 op voorraad
CAT6a Keystone RJ45 unshielded zwart
CAT6a Keystone RJ45 unshielded zwart
  • Kleur: Zwart
3,57 ​ (4,32 ​ incl. btw)
30 op voorraad
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 0.5 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-SC 0.5 M
  • Buitenmantel: LSZH
  • Verpakkingseenheid: 1 stuk
  • Type Kabel: Multimode (OM4)
5,84 ​ (7,07 ​ incl. btw)
1 op voorraad
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN
Patchpanel 24 poorts voor Keystones
14,99 ​ (18,14 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Patchpanel 24 Poorts CAT6 RJ45
Patchpanel 24 Poorts CAT6 RJ45
Patchpanel 24 poorts Cat6 onafgeschermd
31,00 ​ (37,51 ​ incl. btw)
7 op voorraad
Cat 6, UTP 1U patchpaneel, 24- poort RJ45, voor 19" serverkasten
Cat 6, UTP 1U patchpaneel, 24- poort RJ45, voor 19" serverkasten
CAT6 patch panel, 24 poorts unshielded Geschikt om te plaatsen in 19'' serverracks CAT6 standaard 24x RJ45...
47,25 ​ (57,17 ​ incl. btw)
0 op voorraad
Doorsteek CAT6 connector RJ45 - Unshielded 50 stuks
Doorsteek CAT6 connector RJ45 - Unshielded 50 stuks
Geschikt voor soepele en stugge Cat6 kabels. Deze universele RJ45 connector vereenvoudigt het maken van...
12,98 ​ (15,71 ​ incl. btw)
61 op voorraad
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN RAL7035
Keystone Patchpanel 24 Poorts SNAP IN RAL7035
  • Kleur: Grijs
12,50 ​ (15,13 ​ incl. btw)
1 op voorraad
CAT6 Keystone RJ45 unshielded wit
CAT6 Keystone RJ45 unshielded wit
  • Kleur: Wit
1,89 ​ (2,29 ​ incl. btw)
73 op voorraad
CAT6 Keystone RJ45 unshielded zwart
CAT6 Keystone RJ45 unshielded zwart
  • Kleur: Zwart
2,29 ​ (2,77 ​ incl. btw)
43 op voorraad
LSA punch down tool met schaar (dogger)
LSA punch down tool met schaar (dogger)
Punch down tool voor LSA+ strips. Voor het afmonteren van wandcontactdozen, patchpanels, keystones etc. heeft u een...
5,99 ​ (7,25 ​ incl. btw)
35 op voorraad
Aanbieding
Onze keuze
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
UTP CAT5e netwerk kabel stug 305M CCA
  • Type Kabel: U/UTP (UTP)
  • Lengte: 305 M
  • Kabel: 4 Pair (4x2), AWG24
59,00 ​ / 0,00 ​ 43,99 ​ (53,23 ​ incl. btw)
31 op voorraad